Сад-город

Секрети збирання ріпчастої цибулі

— 4 серпня 2019 —

Ріпчаста цибуля готова до збирання, коли у неї почалося масове полягання листів. При сприятливих природно-кліматичних умовах це зазвичай відбувається до середини серпня.


Як правильно доглядати за ремонтантною малиною

— 1 серпня 2019 —

Останнім часом усе частіше садівники на своїх присадибних ділянках стали висаджувати ремонтантні сорти плодових кущів. Особливу популярність завоювала ремонтантна малина. Особливістю всіх ремонтантних сортів є те, що при належному догляді вони можуть давати два, а то й три врожаї за сезон. Догляд за ремонтантною малиною не являє собою особливо трудомісткого процесу. У цій статті ми дамо корисні ради, відносно того, як потрібно вирощувати, доглядати й обрізати ремонтантні сорти малини, щоб вона давала відмінний урожай.


Помідори черрі: вирощування й корисні властивості

— 1 серпня 2019 —

Помідори черрі набирають популярність із кожним роком, особливо в країнах Південної Європи й Середземномор’я, завдяки витонченому смаку й корисним властивостям. Вирощувати томати черрі просто — їх агротехніка не складніша агротехніки великоплідних томатів.


Збираємо насіння: яке, де, коли і як

— 26 липня 2019 —

Зібрати насіння у своєму саду – що може бути простіше? Однак подібна думка більшості навіть не спадає на думку. Сподіваємося, ці поради допоможуть вам одержати власний «урожай».


Збираємо часник правильно

— 26 липня 2019 —

Для того щоб часник добре зберігався взимку, важливо вчасно зібрати врожай. Озимий часник збирають, коли на суцвітті починає розриватися «сорочка», а яровий - при пожовтінні листів, на початку їх усихання. Передчасне збирання не тільки приводить до недобору врожаю, але й лежкість недостиглих цибулин знижується. Запізнення зі збиранням урожаю приводить до розсипання цибулин, зниженню їх лежкості й втраті частини врожаю при викопуванні рослин із ґрунту.


Пустоцвіти на огірках

— 26 липня 2019 —

Багато городників зустрічалися з таким явищем, коли кущі огірків рясно цвітуть, але формують зовсім мало зеленців. Подібне явище називають «пустоцвітом» і виникає воно при вирощуванні роздільностатевих сортів огірка, тобто тих рослин, які на своїх пагонах утворюють як чоловічі (пустоцвіти), так і жіночі квітки.


Така різна м’ята

— 19 липня 2019 —

М’ята - багаторічна трав’яниста рослина, що належить до сімейства ясноткові. Відрізняє її від інших рослин неповторний освіжаючий, як би прохолодний аромат, а все тому, що листи м’яти містять особливі ефірні олії.


Про місячний календар

— 19 липня 2019 —

Усім відомо, що зміна пори року (весна, літо, осінь, зима) - це сонячний ритм. Але існує ще й місячний ритм, він теж складається зі змін, що тривають не рік, а один місяць, точніше 29,5 доби. І за цей час усе живе на землі, включаючи людину і рослини, переживає також 4 «місячні пори року».


Гіркі огірки: що робити

— 19 липня 2019 —

Усі гарбузові рослини, огірки в тому числі, виробляють глікозид кукурбітацин. Він міститься в надземних частинах рослини, але в плодах його присутність невелика. Саме цей глікозид надає гіркоту огіркам. Коли культура зазнає стрес, то вміст кукурбітацину в зеленцях різко збільшується. Це захисна реакція культури, яка запобігає поїдання плодів тваринами, що й дозволяє визріти насінню.


Не тільки для Попелюшок

— 12 липня 2019 —

Суха зола або її розчин можуть бути засобом боротьби зі шкідниками й хворобами саду. Попіл має широкий діапазон дії – рятує від листогризучих комах, аґрусової вогнівки, совок, листовійок, капустяної білявки, п’ядаків, частково допомагає від борошнистої роси на аґрусі й порічці.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс