Сад-город

Змішуємо препарати для обробки рослин

— 10 квітня 2019 —

Одержати гарний урожай у саду й городі без застосування різних хімічних і біологічних препаратів майже неможливо. Тому багатьох дачників цікавить питання, чи можна змішувати  в одному обприскувачі хімічні пестициди з біологічними засобами захисту рослин, а біостимулятори - з біодобривами.


Весна в саду. Приділіть увагу ягіднику

— 10 квітня 2019 —

Бруньки ягідних кущів розпускаються рано. Отже, якщо ви не зробили обрізування ягідника восени, то не чекайте, поки ґрунт повністю підсохне. Зробіть це не відкладаючи. Адже формування та обрізування куща відіграють важливу роль в отриманні високого  врожаю.


Обліпиха - унікальна ягода

— 29 березня 2019 —

Обліпиха, а також її листя й навіть гілки містять цілий «букет» вітамінів, мікроелементів і органічних кислот, надзвичайно важливих для профілактики й лікування багатьох захворювань. А в корі дерева - коштовний серотонін - гормон щастя. Із плодів обліпихи роблять сік, олію, відвари, настої, сиропи, які застосовуються при запальних процесах, для загоєння ран і зменшення болю.


Примхливий баклажан - найсмачніший серед жителів півдня

— 29 березня 2019 —

Баклажани можна вирощувати тільки на теплих сонячних ділянках. Вони більш вимогливі до тепла, чим томати. Для них зовсім непридатні важкі вологі ґрунти, що повільно прогріваються навесні. Зате добре вдаються на піщаних, багатих перегноєм ґрунтах, при посадці на грядах у південної сторони стіни або забору.


Як правильно відкривати виноград навесні після зимівлі

— 29 березня 2019 —

Відкриття винограду є найважливішим етапом вегетативного періоду. Неправильно виконана маніпуляція може привести до ушкодження рослини, що в майбутньому позначиться на силі росту та її урожайності. Щоб уникнути несприятливих наслідків, слід виконувати ряд нескладних правил.


Весняна обробка полуничних грядок. Народні засоби

— 29 березня 2019 —

Склади, виготовлені з рослинних компонентів, дотепер не втратили своєї актуальності. Вони з успіхом застосовуються для проведення весняних профілактичних обробок полуничних грядок уже не один десяток років і довели ділом свою ефективність по попередженню появи різних хвороб і комах-шкідників.


Самий ранній овоч - редис

— 29 березня 2019 —

Особлива цінність редису як овочевої рослини полягає в його винятковій скороспілості. Усього за 3-4 тижні від появи сходів він формує яскравий соковитий коренеплід із приємним гострим смаком і робить це при мінімумі тепла.


Щоб не виснажувався ґрунт

— 16 березня 2019 —

Важливо знати, що при постійному вирощуванні тих самих культур на певному місці, погіршується їхній ріст і плодоносіння, виснажується ґрунт, підвищується схильність цих рослин шкідникам і хворобам, кількість яких накопичується на даній ділянці.


Весняна обробка полуничних грядок

— 15 березня 2019 —

Полуниця належить до тих культур, які вимагають постійної й невсипущої уваги. Самостійно, без належної турботи, вона нормально розвиватися, і тим більше рясно плодоносити не буде, а поступово зачахне. Але ягоди її настільки смачні, що садівників не лякає необхідність ретельного догляду за полуничними грядками.


Ошпарені окропом

— 15 березня 2019 —

Серед садівників добре відомий один прийом по знищенню сплячих шкідників і збудників хвороб – ошпарювання рослин окропом. Цей спосіб дійсно допомагає впоратися з багатьма непрошеними гостями ділянки, особливо добре очищаючи ягідники від борошнистої роси.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс