Сад-город

Що робити, якщо жовтіє листя в огірків

— 13 липня 2016 —

Пожовтіння листя в огірків - проблема, з якою зіштовхується майже кожний городник. В одних жовтіє або покривається плямами нижнє листя, в інших огірки жовтіють, в'януть і засихають, у третіх - листя жовтіє по краях, утворюючи свого роду облямівку. Чому жовтіє листя в огірків, найчастіше не так вже і просто зрозуміти, тому що причин багато і, здається, що всі вони підходять під ваш випадок. А треба ж щось робити, урожай адже втрачати не хочеться. Як попередити пожовтіння огіркового бадилля і що робити, якщо листя в огірків уже почало жовтіти? Зараз з'ясуємо.


Садівничі таємниці

— 13 липня 2016 —

Кожний садівник, що любить свою справу, готовий зробити все, щоб виростити здорові та гарні рослини без хімічних добрив і пестицидів. У наш час практично неможливо знайти овочі й фрукти, які дозріли б без використання хімії... Уся цінність таких продуктів втрачається.


Вирощування пекінської капусти: секрети гарного врожаю

— 13 липня 2016 —

Вирощування пекінської капусти вважається доступним кожному городнику, будь то "зелений" новачок або досвічений садівник зі стажем. Росте цей невибагливий овоч добре та швидко, легко одержати два врожаї за сезон, зберігається чудово, смачний і корисний надзвичайно, ось тільки є в нього три лиха: стрілкування, хрестоцвітна блішка і слимаки. 


Як урятувати город від нестерпної спеки

— 6 липня 2016 —

Незвичайна спека обернулася для багатьох з нас важким випробуванням. Хтось рятує від спеки себе, улюбленого, хтось - домочадців...


Що таке сухий полив

— 6 липня 2016 —

Землероби знають, наскільки важливі розпушування при вирощуванні рослин. По зерновим і кукурудзі проводять досходові і післясходові боронування, руйнуючи ґрунтову кірку. На просапних - розпушування продовжують і після того, як сходи зміцніють.


Фітозасоби, які допоможуть боротися зі шкідниками рослин

— 29 червня 2016 —

Проти попелиці ефективний відвар деревного попелу. 330 г його просівають, заливають окропом і кип'ятять 20 хв. Відстояний відвар проціджують, доливають водою до 10 л. Тепер можна обприскувати.


Компост: добриво з відходів

— 29 червня 2016 —

Компостування органічних відходів дозволяє без особливих витрат поліпшити структуру ґрунту й істотно підвищити його родючість. Але далеко не всі садівники-городники користуються цим способом. Одні готування компосту вважають справою занадто заморочливою, інші, одержавши негативний досвід, не квапляться повторювати експеримент.


Повторні посіви: що посадити на грядки, які звільнилися

— 29 червня 2016 —

Уже в червні на наших городах збирається перший урожай, а значить і звільняються перші грядки - з-під редису, цибулі на зелень, ранніх салатів. Не встигнемо озирнутися, як прийде час забирати горох, часник, ранню пучкову моркву й ріпчасту цибулю.


Удобрюємо помідори правильно

— 22 червня 2016 —

Підживлення томатів - така справа, з якою у городників немає повної визначеності. Як часто підживлювати томати? Чим підживлювати: органікою, мінералкою або чергувати? Коли поливати під корінь, а коли обприскувати? Питань маса, і кожний садівник вирішує їх по-своєму: універсальної схеми або розкладу підживлень помідорів не існує.


Хвороби і шкідники суниці та боротьба з ними

— 15 червня 2016 —

Посадивши в саду суницю або полуницю, ми з нетерпінням очікуємо смачного врожаю, уже смакуючи насолоду божественним суничним смаком. Але що це? В один непрекрасний день, прийшовши на грядки, ми виявляємо, що листочки суниці згорнулися, проїдені або затягнуті павутиною, а ягідки стемніли і скулилися або ж покриті дивним нальотом. Що ж робити? Як урятувати врожай? Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс