Сад-город

Якщо в дереві утворилося дупло

— 16 листопада 2016 —

Дупло, навіть зовсім невелике, потрібно закрити не відкладаючи. І кращий час для цього - пізня осінь. Тому підготуйте зараз необхідні матеріали, щоб поставити пломбу раніше, ніж випаде сніг.


Озимий часник: маленькі хитрості для великого врожаю

— 9 листопада 2016 —

Посадка часнику під зиму - важлива робота на городі восени. Коли саджати озимий часник? Як правильно саджати часник восени, на яке місце, після яких культур? Який посадковий матеріал часнику використовувати для озимої посадки? На ці та інші питання садівників про посадку часнику під зиму спробуємо розібратися в цій статті.


Лікуємо "утомлений" ґрунт

— 9 листопада 2016 —

Через ґрунтовтому, виявляється, страждають не тільки овочі, але й плодові культури. Серед зерняткових до "утоми" ґрунту найбільш чутливі яблуня, трохи менше - звичайна айва та груша. У кісточкових - сильніше гнітиться персик, слабкіше - черешня, вишня, слива й абрикос. З ягідних культур дуже погано переносить повторну посадку на тому самому місці садова суниця. Менш чутливі до ґрунтовтоми смородина й аґрус. 


Зберігання гарбуза

— 2 листопада 2016 —

Гарбуз - чудова рослина, плоди якої багаті вітамінами та мінералами, а також відмінно підходять для дитячого і дієтичного харчування. Регулярне вживання гарбузових страв рятує від дратівливості, знімає утому, поліпшує настрій. Наявність у гарбузі унікального вітаміну Т, що рідко зустрічається в інших овочах, сприяє спалюванню жирів і стимулює обмін речовин, що допомагає скинути зайві кілограми.


Укриття винограду на зиму

— 2 листопада 2016 —

У період відносного спокою надземні частини виноградного куща вільно переносять температуру до -12...-15°С. При подальшому зниженні температури спостерігається загибель вічок винограду.


Сівок під зиму: строки та технологія посадки

— 2 листопада 2016 —

Досвідченим городникам добре відомо, що посадку цибулі можна здійснювати не тільки у весняний період, але й восени. Однак саджати спеціально призначені для підзимових посівів сорти цибулі в пізній осінній період можна, але головною умовою доцільності такого заходу є правильно визначені строки і дотримання технології.


Підготовка дерев до зими

— 26 жовтня 2016 —

Плодові дерева взимку мають потребу в певному захисті, адже існує безліч факторів, здатних знищити сад у люті холоди. Сьогодні ми поговоримо про те, які заходи варто виконати, щоб підготувати плодовий сад до зими.


Чому не плодоносить груша

— 26 жовтня 2016 —

Будь-яка плодова рослина, навіть якщо вона посаджена в декоративних цілях, має приносити плоди. Це її головне призначення. Однак бувають випадки, коли посаджене в саду дерево ніяк не бажає радувати своїх господарів соковитими плодами. Розглянемо основні причини відсутності плодів на груші.


Сіємо овочі "під мороз"

— 26 жовтня 2016 —

Ось і підійшов до кінця черговий дачний сезон, уже спорожніли овочеві грядки, зеленіють тільки посіяні сидерати, особливо озиме жито. Але роботи на ділянці як і раніше вистачає.


Натуральні стимулятори утворення коренів

— 19 жовтня 2016 —

При розмноженні рослин живцями іноді виникає проблема з коренеутворенням. Для прискорення процесу можна вдатися до стимуляторів промислового виробництва, найпопулярніші з них - кореневин і гетероауксин. Але є й кілька перевірених часом народних способів.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс