Сад-город

Відкрийте для себе базилік

— 22 травня 2013 —

Незвичайний аромат цієї рослини відомий людям з найдавніших часів. Щіпка листя базиліку надає приємний смак будь-якій страві, особливо ця пряність облагороджує смак салатів. У народній медицині базилік використовують для полоскання горла, п'ють настій при головному болі, він корисний для шлунка.


Щоб огірок був молодець

— 22 травня 2013 —

Вирощують огірки у нас давно, як тільки завезли насіння з Візантії. Що складного у вирощуванні огірків? Навіть раніше селяни з цим завданням легко справлялися! Але далеко не завжди огірочки радують нас гарним урожаєм. Для успішного вирощування необхідно знати особливості цієї культури.


Чорнозем на вашій ділянці

— 15 травня 2013 —

Для створення 1 см чистого чорнозему природі потрібно не менше двохсот-трьохсот років. Сучасні біотехнології справляються з цим у сто разів швидше.


Борошнисте лихо

— 15 травня 2013 —

Білий наліт на листях навесні - ознака борошнистої роси. Це дуже небезпечна хвороба, що швидко прогресує та при пасивності господарів саду може завдати величезної шкоди врожаю смородини, аґрусу, персикам, цибулі, огіркам і навіть яблуням...


Завдання на травень

— 15 травня 2013 —

Не потрібно забувати про силу Місяця, його ритми. Використовуйте їх і отримаєте гарний урожай. Адже на ваших грядках вже зеленіють багаторічні цибулі, розростається ревінь, зійшли редис, салати, які дуже добре озиваються на рясний полив. Загартовуйте розсаду томатів, перцю, баклажанів, капусти, підживіть її. А розсаду томатів настав час обробити препаратом «Оберіг» від фітофтори, тому що минулого літа багато городників не дорахувалися врожаю.


Лікнеп з добрив

— 7 травня 2013 —

Добре, коли на ділянці ґрунт родючий і врожай на радість вам і вашим родичам. А от що робити, якщо рік у рік ґрунт виснажується? Підживлювати й удобрювати!


Зелені шила пирію

— 7 травня 2013 —

Ця трава знайома кожному садівникові та городникові. Тут, на ділянці, вона - злісний бур'ян. Прополка, скошування, перекопка, як би ретельно вони не велися, повністю не звільняють ґрунт від пирію. Через тиждень-інший, дивишся, тасьмове листя знову з'явилося. Особливо багато пирію буває в посадках картоплі. І тут допоможуть лише ретельна прополка й підгортання.


Кабачок або «літній гарбуз»

— 29 квітня 2013 —

Кабачок - найближчий родич гарбуза. Однак на відміну від нього плоди кабачка їдять зазвичай протягом 7-12 днів після їхньої появи на світ. І не варто шкодувати про розміри: чим молодший кабачок, тим він ніжніший та смачніший.


Як правильно сіяти помідори у відкритий грунт

— 29 квітня 2013 —

Не виростили розсаду помідорів? Нічого страшного. Можна отримати врожай і від посіву насіння у відкритий ґрунт. Буде він на три тижні пізніше, але зате не треба пікірувати рослини, возитися з розсадою, її загартуванням і пересадженням...


Як боротися з палею

— 24 квітня 2013 —

Сходи в'януть, а то і зовсім зникли, а земля навколо поцяткована дірами? Швидше за все, у вас оселилася паля. Ця всеїдна комаха може нанести величезну втрату городнім і квітковим культурам, підгризаючи коріння та молоді пагони рослин.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс