Сад-город

Якщо тріскається капуста

— 17 вересня 2014 —

Дуже прикро, коли великі капустини без видимої причини починають тріскатися. Так ще й у тріщини заповзають слимаки й гусениці, остаточно псуючи врожай. Для зберігання такі качани не придатні, і в кулінарії їх використовувати незручно - доводиться зрізати багато листя.


Чим зайнятися на дачі у вересні?

— 10 вересня 2014 —

Чим зайнятися на дачі у вересні?


Перець чилі: особливості вирощування

— 10 вересня 2014 —

Гострий перець (пекучий, гіркий, червоний перець чилі) - ефектна багаторічна рослина, швидко зростаючий напівчагарник. Гострий перець легко та цікаво вирощувати вдома на вікні, на балконі, у теплиці або в горщику на городі.


Секрети планування винограднику

— 10 вересня 2014 —

Виноград є багаторічною рослиною, а також теплолюбною і світлолюбною, тому вибирати місце під виноградник необхідно ретельно. Якщо місце буде обрано вдало, то кущі вийдуть довговічними, зі смачними солодкими ягодами. 


Як виростити розмарин

— 3 вересня 2014 —

Розмарин є однією з нечисленних трав, які поєднують у собі чудові лікувальні, естетичні та кулінарні властивості. По-латинські він називається Rosmarinus officinalis, що в перекладі значить «морська роса». Для свого розвитку ця рослина не вимагає ніяких особливих умов. Він скоріше належить до того типу рослин, підвищена увага до яких може їм тільки нашкодити.


Декілька часто виникаючих проблем городників

— 3 вересня 2014 —

Декілька часто виникаючих проблем городників


Як боротися з совкою, або хто робить дірки в помідорах

— 27 серпня 2014 —

 В останні два роки найбільше помідорам досаждають гусениці бавовняної совки. Бавовняна совка стала основним ворогом не тільки помідорів. Вона дірявить ще й перці з баклажанами, а на бобах і у квасолі об'їдає листя та насіння, у кукурудзи згризає качан, у соняшника поїдає насіння.


Скільки часу зберігаються яблука

— 27 серпня 2014 —

Учені вивели формулу, за допомогою якої можна підрахувати, скільки часу можуть зберігатися яблука. Не вірите? Перевірте!


Чому пропадають кабачки

— 27 серпня 2014 —

Кабачки - зовсім невимоглива культура і ростуть практично скрізь. Як говориться - посіяв і забув. Але останнім часом серйозною проблемою кабачків стала гниль плодів. Причому йде не те гниття що на початку літа, коли кущі позбуваються зайвої зав'язі. Гниють уже цілком сформовані плоди.


Гіркий огірок: хто винуватий і що робити?

— 20 серпня 2014 —

Огірки, які гірчать, - справжній камінь спотикання для багатьох городників. Як не намагаєшся створити умови, а отримуєш такий урожай, що годиться тільки на викид.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс