Сад-город

Десять правил персонального раю Зеппа Хольцера

— 29 грудня 2014 —

Зепп Хольцер - людина-легенда, якого назвали «бунтівливим фермером» за те, що він відстоював свої технології незважаючи на штрафи та навіть загрозу в'язниці.


Проблеми зимівлі винограду

— 29 грудня 2014 —

Вважається, що виноград відносно неукривний, якщо він може витримати морози до -25°С. Усі інші сорти, які тримають менші температури, потрібно щорічно вкривати.


Як одна рослина готує добриво для іншої

— 29 грудня 2014 —

У кожної рослини своє «меню». Міняйте рослини місцями, і вам не потрібно буде додатково вдобрювати ґрунт, адже він не буде виснажуватися. 


Огірки на підвіконні

— 24 грудня 2014 —

Очікування весни не таке утомливе, якщо знайти заняття до душі. Наприклад, виростити огірки на підвіконні. При наявності досвічування посіяти їх можна вже в січні, якщо немає - відкладіть посів на лютий або березень. Але приготувати все необхідне варто вже зараз.


Як правильно зберігати яблука взимку

— 24 грудня 2014 —

При виборі сорту яблук для зберігання взимку необхідно насамперед ураховувати його природну лежкість. Гарною лежкістю володіють сорти яблунь Лобо, Кортланд, Маяк, Витязь, Спартан, Богатир.


Посадив дід редьку...

— 17 грудня 2014 —

Редька - дворічна рослина, у перший рік формує коренеплоди різного забарвлення (чорного, білого, фіолетового), форми та розміру залежно від сорту. У всіх сортів м'якоть коренеплоду біла.


Захист дерев від зимових опіків

— 17 грудня 2014 —

Сонячні опіки на плодових деревах - явище загальновідоме. Вони щороку приносять садівникам величезні прикрості.


Броколі на вашій ділянці

— 10 грудня 2014 —

Капусту броколі не даремно рекомендують людству дієтологи всього світу: цей овоч містить велику кількість вітамінів, мінералів, мікроелементів і цукрів. Броколі перешкоджає хворобам нирок і атеросклерозу, очищає організм від важких металів і шлаків, а так само захищає його від утворення злоякісних пухлин. 


Естрагон або тархун - кулінарний полин

— 10 грудня 2014 —

Ця рослина не така заморська, як може здатися. Естрагон у великій кількості росте в Сибіру, по берегах рік і в знижених ділянках степової рівнини. Також у дикому виді зростає в Східній Європі, Середній Азії, Монголії, Китаї, Пакистані та Індії; у Північній Америці росте від Центральної Мексики до субарктичних районів Канади й Аляски. 


Цибульна лушпайка - гарне та діюче добриво

— 3 грудня 2014 —

Щоб підживити рослини, вирощувані на ділянці, а також зберегти та поліпшити врожай, люди все частіше вдаються до «хімії» (добрива і отрутохімікати). Однак, добриво із цибульної лушпайки, що завжди є під рукою, принесе багато користі та позбавить від шкідників.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс