Сад-город

12 порад садівникам у січні

— 8 січня 2014 —

12 порад садівникам у січні


Фізаліс - квітка, фрукт і овоч

— 8 січня 2014 —

Ця рослина є родичем картоплі та помідорів, оскільки, як і вони, належить до сімейства пасльонових. Фізаліс можна розділити на дві групи - так звані ягідну й овочеву. Існують і інші види, але зупинимося на найпоширеніших.


Яблуню погризли зайці - що робити

— 25 грудня 2013 —

Приводимо уривок з листа читача: «У неділю вранці приїжджаємо з дружиною на дачу, подивитися як справи, а в саду жах - зайці погризли кору яблунь. Стовбури виявилися ушкодженими досить сильно. Тепер шкодую, що на зиму їх нічим не вкрив. Порадьте, якщо яблуню погризли зайці - що робити в такому випадку? Чи можна її вилікувати?»


Шість питань про зимове щеплення дерев

— 25 грудня 2013 —

Ні для кого не секрет, що саджанці в наш час коштують чималих грошей. Проте, опанувавши нехитру методику щеплення, будь-який садівник може дістати живці сорту, що сподобався, і без особливих зусиль виростити практично будь-який саджанець. У цій статті розповімо нашим читачам про переваги зимового щеплення дерев. Щеплені в цей час дерева раніше починають приносити плоди і легше переносять холоди.


Скільки зберігається насіння?

— 18 грудня 2013 —

Історія знає дивні випадки, коли насіння оживало через тисячоліття. У середині XIX століття, наприклад, розкрили алебастрову вазу, що пролежала в забутті три тисячі років, і знайшли на її дні дюжину насінин пшениці. Одна з них проросла, дала стебло і заколосилася. Зрозуміло, випадок унікальний, але йому є пояснення: у судині увесь час була постійна температура і вологість, а насіння виявилося добре доспілим і просушеним.


Робимо грядку для огірків, не просту, а теплу

— 18 грудня 2013 —

Дачна ділянка без огірків? Такого бути не може, адже так? Але чи все ми знаємо про цей хрусткий овоч? Чому іноді врожай нас розчаровує? Грядка для огірків - ось секрет. Причому не проста грядка, а тепла.


Рослини-захисники

— 18 грудня 2013 —

До цього розряду належать не тільки ті рослини-супутники, які відлякують комах, але й ті, які, образно говорячи, збивають їх з пантелику, заплутують.


Домашній город - овочі на підвіконні

— 18 грудня 2013 —

Всі роботи на «великому» городі завершені. Тепер можна зайнятися «малим», городом на підвіконні. Однак для цього вам доведеться використати додаткове штучне освітлення.


Зелена цибуля на підвіконні

— 11 грудня 2013 —

Без цибулі - не смачно. Перші та другі страви до нашого столу фактично не готуються без цибулі, не говорячи вже про всіма улюблені закусочні салати. А головне, - вона приносить велику користь нашому організму. Адже про цілющі властивості цибулі та високий вміст у ній вітамінів знають усі. Рідше можна почути про цибулю як про косметичний засіб, адже її застосовують для зміцнення волосся (проти облисіння) і навіть для виведення ластовиння. 


Місцеві ківі значно смачніші заокеанських

— 11 грудня 2013 —

Вирощені на Закарпатті, вони витримують двадцятиградусні морози та користуються більшим попитом, чим привезені з-за океану.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс