Гороскоп

з 02-08-2021 по 08-08-2021

Овен, 21.03-20.04

На цьому тижні вас очікують серйозні випробування - як фізичні, так і психологічні. Ви їх витримаєте - але чи витримають їх разом з вами всі ваші системи та органи? Зірки говорять, що про це варто подбати окремо - почавши зміцнювати своє здоров'я прямо з понеділка. При цьому не перестарайтеся з обраними засобами.

Телець, 21.04-21.05

Найближчими днями у вас можуть виникнути захворювання найрізноманітнішого роду. Поєднувати їх буде лише одне - всі вони «виростуть» винятково на нервовому ґрунті. Зірки дають вам у руки дві зброї, які допоможуть впоратися з ситуацією. Перша - посмішка і внутрішній настрій на «добре». Друга - заспокійливе на основі природних засобів.

Близнюки, 22.05-21.06

Вам належить провести ревізію у своїй аптечці. Багато засобів у ній вже прострочені - викиньте їх без жалю. Те, що необхідно, але майже закінчилося - прикупіть. Те, що вже послужило вам службу і тепер лише займає місце - віддайте тим, кому це може знадобитися. Разом з непотрібними вам ліками від вас підуть і хвороби.

Рак, 22.06-23.07

На цьому тижні вам варто займатися спортом лише під керівництвом досвідченого тренера. Зараз для вас підвищена ймовірність розтягнень, забитих місць, травм у результаті невірного виконання вправи або неправильної роботи із тренажером. Однак їх можна уникнути - для цього потрібно лише забезпечити присутність поруч із собою тямущої людини.

Лев, 24.07-23.08

Зірки будуть пропонувати вам заняття, здатні позитивно відобразитися на вашому самопочутті зокрема і вашому здоров'ї в цілому. У вашому будинку відкриється фітнес-клуб; чоловік подарує вам абонемент у басейн; друзі запросять вас провести вихідні на природі - розглядайте все це як можливості відчути себе трохи кращим, бодрішим та сильнішим.

Діва, 24.08-23.09

Вам потрібно ставитися до себе дуже дбайливо і тепло - причому друге у буквальному значенні цього слова. Змерзнувши, ви, швидше за все, занедужаєте; причому чим сильнішим виявиться переохолодження, тим більшою буде ймовірність ускладнень перебігу хвороби. Корисним є відвідування лазні. Ідеальним проводженням часу стане відпочинок в одній із теплих країн.

Терези, 24.09-23.10

На цьому тижні ваші легені будуть особливо вразливими. Зірки рекомендують вам не зневажати дихальною гімнастикою. Необхідно відмовитися від будь-яких дій і процедур, здатних негативно вплинути на легені або бронхи. Звичайно ж, про паління потрібно забути - до речі, зараз підходящий момент для розставання із цією дурною звичкою.

Скорпіон, 24.10-22.11

Вам потрібно на час забути про духовні муки - і звернути увагу на муки фізичні. Швидше за все, ваш організм вже давно кричить вам про те, що з ним щось не в порядку. Почуйте його - і займіться проблемами, що намітилися. Якщо ж зі здоров'ям у вас все добре, присвятіть тиждень тілесному розвитку - займіться спортом.

Стрілець, 23.11-21.12

У найближчі дні вам варто налягти на фрукти та сухофрукти. Нехай кошик або пакетик будуть у зоні вашої досяжності буквально постійно - їжте досхочу, не зупиняйте свою руку, коли вона потягнеться у потрібному напрямку. А ось кількість цукерок, булок, тортів і тістечок у вашому раціоні повинна стати мінімальною.

Козеріг, 22.12-20.01

Ви балансуєте на тонкій грані між відмінним настроєм, гармонією з усім світом і депресією. Зірки рекомендують вам шукати сонце і нові позитивні враження - це допоможе вам зберегти душевне та фізичне здоров'я. Більше спілкуйтеся з друзями. Чудовий вплив на вас будуть мати танці.

Водолій, 21.01-19.02

Ви можете відчути себе краще - якщо захочете. Для багатьох саме дане бажання перетвориться в реальну проблему. Адже так добре і зручно, коли всі цікавляться твоїм здоров'ям, приносять чай у постіль, поправляють подушку... Просто поговоріть з рідними і попросіть їх проявляти побільше турботи, незалежно від вашого стану.

Риби, 20.02-20.03

Намагайтеся гуляти на свіжому повітрі не менше години на день, у будь-яку погоду. Зараз вам страшні не вітер і дощ, а духота та тіснота приміщення. Чим більше кисню ви будете отримувати на цьому тижні, тим краще. Він перетвориться в ідеальні ліки як від мігреней, так і від безсоння; налагодить ваш апетит, підніме настрій.


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс