Сад-город

Десять помилок при вирощуванні баклажанів

— 28 серпня 2013 —

Багато дачників знають, що баклажани досить складно вирощувати на своїй ділянці, то зав'язі цей овоч скине, то плодоносити відмовляється. Тому не всі наважуються саджати й вирощувати на своєму городі баклажани. А даремно, при вмілому догляді можна непоганий урожай цього овочу отримати. Головне при вирощуванні баклажанів на дачі - уникнути деяких помилок, тоді відмінний урожай вам забезпечений!


Вирощування картоплі з насіння

— 28 серпня 2013 —

На картоплі після цвітіння зав'язалися і виросли зелені плоди з дрібним насінням усередині. Як правильно їх використати, щоб виростити насінну картоплю?


Вирощуємо помідори на підвіконні

— 21 серпня 2013 —

Насіння томатів замочують на 15 хвилин у рожевому розчині марганцівки. Гарне насіння набухає і тоне, а несхоже насіння залишається на поверхні водяного розчину. 


Цибульні премудрості: як зберегти до весни

— 21 серпня 2013 —

Щорічно багато городників зіштовхуються з однією й тією ж проблемою - втратами цибулі при зберіганні. Найчастіше це відбувається через хвороби в період дозрівання і збирання врожаю. 


Як зібрати обліпиху?

— 21 серпня 2013 —

Наприкінці серпня (або на початку вересня) починається збір обліпихи. Робота ця трудомістка, через коротку плодоніжку ягід, вибирати їх доводиться буквально поштучно, до того ж на гілках ряду сортів є колючки. 


Вирощування огірків у діжці: плюси та мінуси

— 21 серпня 2013 —

У Китаї посадка огірків у діжки вже давним-давно має великий успіх. У нас подібна практика поки не занадто поширена. Не кожний дачник наважується на такий експеримент, а даремно.


Найкрупніша цибуля

— 14 серпня 2013 —

За кордоном усе більше площ займають цибульні гібриди. І тільки у нас перевагу віддають перевіреним сортам цибулі. Правда є в нас умільці, які вирощують справжні «дива» по 1,5 кг вагою.


Щоб дерева не падали

— 14 серпня 2013 —

Падають у саду зазвичай карликові дерева. У них корені слабкі та тендітні. Легко рвуться при пересиханні і розтріскуванні ґрунту. Та й будь-який шквалистий вітер може повалити карлики, перетворивши сад у набір пизанських веж. Тому карликам при посадці забивають у основу посадкової ями двометровий стовп, що допомагає дереву утриматися на своїх корінцях.


Витікання камеді - плач дерев

— 14 серпня 2013 —

Багато власників присадибних і дачних ділянок скаржаться на незрозуміле явище, коли зі стовбурів дерев, особливо абрикоса або сливи, витікає липка густа рідина, що потім твердіє. Ці дерева згодом засихають. Що це може бути?


Заразиха капусти

— 14 серпня 2013 —

Як позбутися від заразихи? В основному заважає капусті. Щороку міняю місце капусти, все рівно дуже багато заразихи.
Єсюніна Т.М., м. ПавлоградПривіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс