Сад-город

Як сформувати кущі перців і баклажанів

— 15 липня 2015 —

Для того щоб плоди одержували більше світла і краще дозрівали, кущі баклажанів і перців потрібно правильно формувати.


Немає малини на малині, чому? або Як отримати небувалий урожай корисної ягоди

— 15 липня 2015 —

Багато власників дачних ділянок задаються питанням - як виростити малину, щоб одержати багатий урожай? Адже це дуже корисна і смачна ягода. Багатьох не раз виручали заготівлі з малини в дні застуди взимку. 


Час зеленого щеплення

— 9 липня 2015 —

Між щепленням живцем (весна-початок літа) і окуліруванням (середина липня-середина серпня) наступає так званий «мертвий сезон». Цей проміжок часу можна з успіхом зайняти «зеленим щепленням» (щеплення частини ще не доспілого літнього пагона з однією-двома бруньками).


Працюємо з колоїдною сіркою

— 9 липня 2015 —

Сірка колоїдна - унікальний препарат, практично нешкідливий для людини, згубний для багатьох хвороб і шкідників. Тому й застосовується в саду та винограднику майже повсюдно. На жаль, препарат легко змивається дощами, тому обробку важливо провести в безвітряну і ясну погоду.


Розпушування грунту «сухий полив»

— 9 липня 2015 —

Не будемо забувати про цей найважливіший садовий захід, без якого не може бути ніякого нормального доглянутого саду - про регулярне розпушування поверхні землі між рослинами. Чим частіше його проводять, тим стабільніше росте сад, тому що це одночасно знищення бур'янів і збереження вологи в землі.


Зривати, зрізати, відщипувати? Як правильно збирати врожай

— 1 липня 2015 —

Здавалося б, що може бути простіше, ніж збір урожаю. Однак, як і у будь-якої іншої справи, у цієї теж є свої секрети. І відомі вони далеко не всім. Як і коли збирати ту або іншу культуру? Як не нашкодити їй під час збирання плодів? Як продовжити її плодоносіння? Питань багато, але на них є відповіді!


Що робити з пасинками на винограді?

— 1 липня 2015 —

З кінця травня садівники починають боротися з пасинками на винограді. Їх або безжалісно видирають під корінь, або дбайливо залишають два-чотири листочки, щоб не ушкодити закладені бруньки в пазухах листа та підсилити кущ додатковою листяною масою. Давайте розберемося, чи потрібні кущам пасинки.


Помилки при вирощуванні томатів

— 24 червня 2015 —

Цей список можна сміливо назвати пам'яткою городника, адже якщо постаратися максимально виключити заздалегідь відомі помилки, і приділити більше часу культурним рослинам, то й нервувати в період збору врожаю вам не доведеться!


Як боротися з палею

— 24 червня 2015 —

Така ненажерлива «комаха» як паля здатна доставити городнику масу турбот і досить таки відчутно вплинути на кількість і якість вирощуваних овочів. 


Правильний полив рослин: як, коли, скільки

— 17 червня 2015 —

Полив необхідний - з цим ніхто сперечатися не буде, але от як його робити правильно знають не всі. Одні заливають всю ділянку до стану болота, інші навпроти, вважаючи що рясний полив шкідливий заощаджують на кожній краплі. Тому, скільки води необхідно рослинам і якою є золота середина  - питання далеко не дозвільне.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс