Сад-город

Вирощування розсади: коли сіяти овочі

— 24 січня 2018 —

Уже в лютому є сенс почати вираховувати оптимальні строки посіву на розсаду насіння овочів і квітів. Тим більше, що зробити це зовсім нескладно. 


Що за дивовижна рослина мелотрія?

— 17 січня 2018 —

Ця мініатюрна рослина для любителів екзотичних культур належить до сімейства гарбузових. Плоди її зовні схожі на маленькі огірочки величиною всього до 2 см, та й за смаком зрілі плоди нагадують огірки, але злегка кислуваті. Плоди вживають у свіжому, маринованому виді, використовують для прикраси екзотичних страв, салатів. 


Як приготувати якісний ґрунт для розсади

— 17 січня 2018 —

Майбутній урожай розсадних культур прямо залежить від якості ґрунту, у якому їх вирощують. Знайте, не існує універсального ґрунту, що підходить для всіх рослин, адже кожна з них висуває свої вимоги до складу ґрунтової суміші.


Як зберегти капусту свіжою до літа?

— 10 січня 2018 —

Зберегти капусту допоможе звичайна харчова плівка. 


Правила зимової обрізки плодових дерев

— 10 січня 2018 —

Узимку, наприкінці січня - у лютому господарі плодового саду починають обрізку дерев. Насамперед, мова йде про ті дерева, які вже віддали свій щедрий урожай.


Способи посадки дрібного насіння

— 10 січня 2018 —

Багато садівників скаржаться, що насіння улюблених рослин не тільки дуже дороге, але й має погану схожість. І особливі складності виникають із посадкою дрібного насіння. З овочевих і ягідних - на розум приходять селера, базилік і безвуса ремонтантна суниця. А серед квіткових культур таких рослин величезна безліч: маки різних сортів, петунія, лобелія, бегонія, портулак, наперстянка, піретрум та інші.


Грибна грядка: особливості вирощування гливи для початківців

— 3 січня 2018 —

Усі прекрасно знають, що гливи й печериці – це гриби, які ми з вами купуємо в супермаркетах, адже саме їх продають у свіжому виді. А чому б не спробувати виростити їх своїми руками? Для цього не обов'язково бути фахівцем в області вирощування грибів. Достатньо буде дотримуватися певної послідовності дій і у вас усе вийде.


Город без хімікатів: 12 золотих порад

— 27 грудня 2017 —

Город без хімікатів: 12 золотих порад


Зима на присадибній ділянці: чим зайнятися

— 27 грудня 2017 —

Помилково думати, що взимку на дачі або на присадибній ділянці крім як прибирання снігу немає ніякої роботи. Звичайно, дачник одержує невеликий перепочинок, але справ теж вистачає. Адже від того, як перезимують плодові дерева і ягідники, залежить їхня врожайність наступного сезону.


Стратифікація насіння: способи й поради

— 20 грудня 2017 —

У природі все влаштоване раціонально. У деяких дерев і чагарників, а також багатьох видів багатолітників дозріле насіння падає на землю ще тоді, коли в принципі є умови для його проростання.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс