Сад-город

Як доглядати за ягідними культурами

— 29 квітня 2014 —

Смородина, аґрус, а також малина особливо мають потребу в гарному догляді серед усіх плодово-ягідних культур.  Від цього залежить тривалість життя кущів та їхня врожайність.


Особливості бурякових посадок

— 23 квітня 2014 —

Сьогоднішні наші асортименти овочевих відділів магазинів досить і досить великі. Однак найбільшу перевагу покупці віддають не буряку, а іншим культурам. Великий попит у нас мають капуста, картопля, морква. А даремно, буряк дуже корисний.


Посудний кабачок - лагенарія

— 23 квітня 2014 —

Ця культура породила справжнісінькі легенди про небачений раніше кабачок, котрий як не ріж на частини, але він однаково здатний вирости. 


Вирощування цибулі

— 16 квітня 2014 —

Цибуля, мабуть, найважча культура з овочевих у плані агротехніки. Це так ще й тому що цибулю можна вирощувати відразу декількома (а точніше 3-ма) способами - сіянкою, розсадою та з насіння. Але ж є ще вигонка! І у кожної з цих технологій - свої тонкості.


Боротьба з палею: перевірені способи

— 16 квітня 2014 —

Ненажерлива паля - злісний шкідник. Боротьба з нею може тягнутися роками. Тим часом існує безліч способів позбутися цієї неприємної сусідки.


Весна вступає у свої права

— 9 квітня 2014 —

У городників зараз найгарячіша пора - починається підготовка ґрунту та посів ранніх овочевих культур. Але найголовніше в цей час - не упустити оптимальних строків роботи на городі. Правда, при холодній весні рекомендовані сроки робіт можуть бути перенесеними на більш пізній час.


Чому погано сходить морква

— 9 квітня 2014 —

Старанні й акуратні - насіннячко за насіннячком, інші - щіпкою, а найбільш нетерплячі - прямо з пакетика... Ось так сіють городники насіння моркви.


Овоч до весняного борщу

— 9 квітня 2014 —

Соковите листя цієї рослини багате вуглеводами, білками та мінеральними солями. Крім того, у ній дуже багато вітамінів, яких так не вистачає навесні. Щоб отримати гарний урожай щавлю, необхідно підібрати сорти, правильно посіяти насіння і забезпечити рослинам необхідний догляд.


Складності вибору, або навіщо стільки сортів огірка?

— 2 квітня 2014 —

Огірок - одна з найпопулярніших культур, котру вирощує практично кожний дачник. Сьогодні на ринку представлена величезна кількість сортів і гібридів огірка, і цей достаток часом заводить городників-любителів у тупик. Який сорт або гібрид вибрати? Чому з'явилося так багато сортів і гібридів, і чим вони відрізняються один від одного? Спостереження, отримані в результаті оцінки великої колекції від різних компаній, якоюсь мірою відповідають на ці питання.


Індетермінантні сорти томатів

— 2 квітня 2014 —

Гордість будь-якої насінної фірми - власні сорти томатів індетермінантної форми, тобто - здатних рости без обмежень. Причому останні сорти та гібриди відрізняються високою стійкістю до цілого букета хвороб, що зустрічаються в теплицях і умовах відкритого ґрунту. Не обійшлося і без генної інженерії, ряд сортів має гени стійкості до хвороб і вірусів.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс