Сад-город

Цибуля і часник - збирання та зберігання

— 6 серпня 2014 —

Тривале зберігання часнику і ріпчастої цибулі - дуже непросте завдання. І вирішувати його починають задовго до збору врожаю - у процесі вибору сорту для посадки. У хімічному складі гострих сортів цибулі концентрація ефірних олій і сухих речовин вища, ніж у солодких сортах. Тому гостра цибуля здатна довше перебувати в періоді спокою, і більше придатна до тривалого зберігання. Виходить, для посадки з метою наступного зберігання варто зупинити свій вибір на гострих сортах. Що стосується часнику, то на зберігання закладають його ярову форму, а посадкою озимого займаються восени.


Дочка агрусу і смородини

— 6 серпня 2014 —

Останнім часом в асортименті посадкового матеріалу все частіше зустрічається йошта - гібрид смородини і аґрусу. Cадівники, дивлячись на ці гарні рослини, не витримують спокуси та купують їх, а вже потім задаються питанням: що це таке і що із цим робити? 


Вирощування малини: посадка, догляд, підживлення

— 30 липня 2014 —

Малина - одна з найцінніших ягід, відомих людству. Усі знають, що малинове варення - кращі та найсмачніші ліки від застуди. Чай з листя та гілок малини сприяє оздоровленню травної системи, допомагає при печії й виразці, рятує від нудоти при вагітності, збагачує організм вітамінами. Як же виростити цю чудо-ягоду на своїй дачі? Сьогодні ми розглянемо основні правила вирощування малини, навчимося доглядати за малинниками так, щоб не скаржитися на врожаї протягом п'ятнадцяти років.


Валідол проти кротів: досвід городника

— 30 липня 2014 —

Здраствуй, улюблена газета! Озиваюся на ваше прохання ділитися своїми порадами та хочу розповісти про дуже простий, але дуже діючий спосіб вигнання кротів з ділянки.


Дріжджі як добриво

— 30 липня 2014 —

Про чудодійні властивості дріжджів та їхнє застосування в саду та на городі знає багато хто. Наприклад, дріжджі давно використовуються просунутими городниками як стимулятор росту: замочене в дріжджовому настої насіння краще та дружніше проростає.


Добриво з яєчної шкаралупи

— 23 липня 2014 —

Для одних господарок яєчна шкаралупа - усього лише сміття, і її безжалісно відправляють у відро. А ось для інших - тих, хто не мислить свого життя без саду й городу, - найцінніше добриво, що дбайливо збирається в окрему тару. Так навіщо ж потрібна яєчна шкаралупа? Давайте розберемося.


Як пересадити «не вчасно»

— 23 липня 2014 —

Відомо, що пересаджувати садові рослини потрібно рано навесні або наприкінці літа - восени. Однак необхідність у пересадженні у садівників виникає постійно, принаймні, улітку. Причини можуть бути різними.


Боротьба з фітофторою томатів: усі методи та засоби

— 23 липня 2014 —

Спочатку на звороті листя у помідорів виникають темні цятки... Потім усе листя починає буріти, засихати, відвалюватися, з'являються чорні ділянки на стеблах рослин, чорніють і самі плоди... Хто не знає фітофтору? Фітофтору знають усі! 


Ревінь - не лопух!

— 16 липня 2014 —

Коли ми говоримо «ревінь», то відразу згадуємо могутні красиві рослини, які, практично незатребувані, сиротливо стирчать на наших городах. Ревінь – багатолітник із сімейства гречаних. Надземні частини рослини на зиму відмирають, а навесні всі органи знову розвиваються із бруньок.


Грибки й бактерії

— 16 липня 2014 —

Усе живе на Землі підрозділяється надвоє: тварини й рослини. І ті, і інші хворіють. Хвороби рослин викликають організми, яких Карл Лінней, великий і перший класифікатор живого миру, виділив в особливу групу грибів, що мають деякі загальні для рослин і тварин властивості й паразитуючи на рослинах, викликають їх захворювання, загибель, розкладання й зникнення.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс