Сад-город

Не спочивайте на лаврах

— 29 січня 2014 —

Хоча всі рослини сплять, але залишати їх без уваги не треба. Знайдіть час і огляньте свій сад, щоб оцінити його стан.


Паля: боремося зі шкідником за допомогою колготок

— 29 січня 2014 —

Боротьбу з палею, або капустянкою, власники присадибних і дачних ділянок ведуть постійно, рік у рік. Однак, на великий жаль, вона часто буває не дуже успішною для городників.


Навіщо потрібна стратифікація?

— 22 січня 2014 —

Часто, особливо при посіві недавно окультурених рослин, наприклад лікарських, виникає питання – чи потрібно стратифікувати насіння. А що взагалі це таке, стратифікація, і навіщо вона потрібна?


Місячний календар для саду. Як скласти самостійно?

— 22 січня 2014 —

Про те, що Місяць дійсно впливає на життя мешканців планети Земля, відомо вже давно. В усі століття люди обожнювали Місяць і поклонялися йому. Уся вода на Землі підпорядкована впливу місячних фаз, залежить від них. Помічаючи, що життя людини завжди залежало від землі, хлібороби зрозуміли, що планети, їхній рух і розташування у певні періоди можуть сприятливо або несприятливо впливати на посіви, сходи й збір урожаю. Тому із найдавніших часів людина користувалася Місячним календарем у багатьох починаннях, у тому числі й землеробстві.


Червона смородина на штамбі

— 22 січня 2014 —

Підкажіть, будь ласка, як з куща червоної смородини виростити штамбове деревце. І чи можливо це в нашому кліматі. 


Дивовижна капуста - броколі

— 22 січня 2014 —

Броколі вважається перехідною формою цвітної капусти. Батьківщина її - Південна Італія. Ця дивовижно смачна, ніжна, ароматна, а головне - корисна капуста дуже популярна в Європі, Англії та Америці. Не новачок вона й на наших городах.


Скорцонера, або чорна морква

— 15 січня 2014 —

Багато дачників часто задаються питанням, як виростити моркву з тієї простої причини, що нібито усе роблять як треба, а морква не росте. Вірніше, вона росте, але дивитися на результат не хочеться. А їсти і зовсім нема чого. Причин буває багато. Інколи доводиться відмовлятися взагалі від вирощування звичайної моркви. Але варто подумати, яка рослина-коренеплід може конкурувати з морквою.


Поліпшене копулювання - зимовий спосіб щеплення дерев

— 15 січня 2014 —

Якщо ви з осені заготовили живці та підщепи для щеплення плодових дерев, то зовсім незабаром можна буде зайнятися цією справою. Для цього доведеться відвідати господарський магазин та придбати плівку ПВХ, парафін, упаковку тирси і шпагат.


Чуфа - земляний мигдаль

— 15 січня 2014 —

Добову потребу людини у незамінних жирних кислотах і рослинних жирах повністю забезпечують 150-200 г бульбочок чуфи.


Казка про маленьке суничне насіннячко

— 15 січня 2014 —

Усе частіше в продажі можна зустріти насіння садової суниці нових, перспективних сортів і гібридів. Крім того, насінням звичайно розмножують дрібноплідні ремонтантні сорти суниці, особливо ті, які не утворюють вуса. Але виростити з насінини дорослу, багатоплідну, міцну рослину досить проблематично.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс