Сад-город

Скручується листя помідорів: що робити?

— 18 травня 2016 —

Листя помідорів скручується назовні або всередину з різних причин. Розібратися, чому це відбувається і що з цим робити, необхідно швидко. Рослини з закрученим листям фотосинтезують з меншою інтенсивністю, недоодержують живлення і, як наслідок, втрачають урожайність.


Йод, зеленка, крейда - відмінний захист для саду й городу від шкідників і хвороб

— 11 травня 2016 —

Сучасні препарати для захисту рослин не завжди виявляються під рукою в потрібний момент. Та й урожай, що дозріває, не можна обробляти хімічними засобами. Виручать підручні матеріали.


Як виростити екологічно чистий урожай капусти: секрети досвідчених городників

— 11 травня 2016 —

Білокачанна капуста піддається атакам багатьох шкідників (капустяна муха, капустяна блоха, гусениця капустяного метелика білану та інші листогризучі шкідники), і тому вимагає вживання заходів захисту.


Правильний полив суниці - застава гарного врожаю

— 11 травня 2016 —

Ягоди суниці, або як найчастіше її називають, полуниці, цінуються серед дачників не тільки за смачну м'якоть і неповторний аромат, але й за великий вміст біологічно активних речовин і вітамінів. Щоб одержати гарний урожай, необхідно дотримуватися певних правил. 


Кращі добрива для овочів

— 4 травня 2016 —

Для того, щоб жити, рослинам потрібно харчуватися. Свої живильні речовини вони одержують із ґрунту. Безумовно, у садовій землі вже є основне джерело живильних речовин. Але його варто постійно поповнювати. Робити це треба в першу чергу за рахунок внесення в ґрунт органічних, а потім уже мінеральних добрив.


Виростити базилік з насіння - просто!

— 4 травня 2016 —

Чи важко вирощувати з насіння базилік, цю "гідну царів" і шановану греками та римлянами рослину? Так ні, просто. Звідки базилік родом? Базилік - житель півдня. Рости в нашому, такому різному, кліматі йому, здавалося б, зовсім не просто. Але ж росте! Як допомогти насінню базиліка зійти швидше?


Посійте гречку в саду

— 27 квітня 2016 —

У вас на ділянці бідний ґрунт, сад погано плодоносить і стали дрібними плоди? Значить, настав час посіяти гречку на сидерати. Це одна з небагатьох культур, що здатна добувати елементи живлення там, де їх немає для звичайних рослин.


Як зібрати гарний урожай на невеликій ділянці

— 27 квітня 2016 —

Для одержання здорового та багатого врожаю важливо вчасно спланувати схеми посівів.


Нехитрий і корисний овоч селера

— 27 квітня 2016 —

Дуже багатьом знайома ця рослина. Хтось регулярно вживає її в їжу, а хтось з різних причин зовсім не їсть. І дарма. Адже селера - це не тільки корисний продукт, але й лікувальний засіб. 


Морквяні секрети

— 20 квітня 2016 —

Морквяні секретиПривіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс