Сад-город

Найпоширеніші міфи про зимостійкість

— 18 січня 2019 —

Поки вчені ламають списи із приводу того, настала ера глобального потепління чи ні, садівники сперечаються про своє: що таке зимостійкість?


Як виростити зелену цибулю у пакеті: два перевірені способи

— 14 січня 2019 —

Зелена цибуля багатий вітамінами, нестача яких особливо гостро відчувається в зимовий період. Однак ціна на зелень у магазинах залишається високою. Існує досить простий спосіб, який дозволяє ласувати корисною зеленню без особливих витрат. Залишилося тільки навчитися вирощувати цибулю у пакеті


А ви знаєте, яка земля на вашій ділянці? Визначаємо склад ґрунту самостійно

— 4 січня 2019 —

Проект дизайну власної заміської ділянки повинен починатися з аналізу території. Одним з перших етапів при його проведенні є оцінка ґрунтової родючості й складу ґрунту. Для цього можна звернутися до фахівців, а можна цю оцінку провести й самостійно.


Кращі ягідні рослини для птахів

— 4 січня 2019 —

Ягідні рослини виконають у вашому саду відразу дві функції – приваблять і нагодують співочих птахів, а також прикрасять ваш сад – навесні цвітінням, а восени й узимку яскравими ягодами й листям. Ця добірка нікого не залишить байдужим!


Грудень у саду

— 15 грудня 2018 —

Ми вже живемо передчуваючи передноворічну суєту, плануючи, що поставити на стіл, подарувати друзям і близьким, як прикрасити будинок і себе самих. Зима - час, коли можна відпочити й від роботи в саду, розслабитися, підлікувати натруджені спини. Але один - два рази на місяць все-таки бажано відвідати сад, щоб переконатися, вашому саду ніщо не загрожує. 


Помічники садівника з аптеки й господарського магазину

— 7 грудня 2018 —

Досвідчені дачники й городники навіть у зимовий час не перестають думати про свою земельну ділянку. Вони заготовляють насіння, підгодівлі, органічні відходи й продовжують вирощування овочевих культур навіть в умовах квартири. На підвіконнях у них зазвичай росте різноманітна корисна зелень, а іноді й інші городини.


Що садівникові запасати взимку, щоб використовувати влітку

— 30 листопада 2018 —

Дачникам, які вибрали органічне землеробство, у літній сезон потрібна величезна кількість різних органічних відходів. Залишки деревини, бур’яни, овочеве бадилля, гілки дерев і чагарників, різні харчові відходи – усе це застосовується на городі.


Обв’язка дерев на зиму: вибираємо матеріал

— 23 листопада 2018 —

Як захистити молоді дерева від морозу, вітру, а також ушкоджень кори зайцями й мишами? Найпростіший варіант — обмотати стовбури підходящим матеріалом на висоту 1-1,5 метра від землі.


Корисний для здоров’я врожай на підвіконні

— 22 листопада 2018 —

У холодну пору року, коли організму так не вистачає вітамінів, на допомогу вам прийдуть листова городина і свіжа ароматна зелень, яку легко можна виростити взимку на підвіконні.


Заготовка ґрунту для розсади

— 30 жовтня 2018 —

Для багатьох дачників купувати ґрунт для розсади - це справжня проблема, тому що з великої кількості пропозицій важко вибрати якісний товар, якому можна довіряти. До цього потрібно додати, що купувати ґрунт - це завжди додаткові фінансові витрати. Щоб заощадити витрати на ґрунт, його можна приготувати самому.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс