Сад-город

Молодим садівникам

— 26 серпня 2015 —

Плоди ранньолітніх сортів ви вже зібрали, але найбільш яблучний місяць, звичайно, вересень. Пропонуємо кілька порад фахівців про строки збирання врожаю яблук та їхнє зберігання.


Такий маленький і такий підступний ворог

— 19 серпня 2015 —

Цього року попелиці розвелося безліч. Шкоду, що наноситься рослинам цією комахою, часто недооцінюють, а даремно. Попелиця висмоктує рослинний сік зі стебел і листя, бутонів і бруньок. В ураженої рослини листочки скручуються, бутони й пагони деформуються, ріст сповільнюється, плоди не визрівають. Крім прямого збитку, попелиця переносить вірусні захворювання, на цукристих виділеннях попелиці поселяється чорний сажистий гриб (чорна сажиста роса). Ця напасть може оселитися практично на будь-яких садових і кімнатних рослинах, важливо не упустити момент і почати боротьбу вчасно.


Осіннє пересадження полуниці

— 19 серпня 2015 —

Для садівників, що бажають одержувати стабільні врожаї, пересадження полуниці восени, навесні або влітку - така ж необхідна операція, як полив або підживлення. Особливості цієї культури такі, що вона не може стабільно плодоносити на одному місці більше чотирьох років. Чому ж так відбувається?


Готуємо сад до зимових морозів

— 12 серпня 2015 —

Одне з найважливіших літніх завдань садівника - підготувати дерева до майбутньої зими. А все тому, що взимку нашим садам доводиться несолодко - морози вражають пагони деревних культур, тим самим наносячи серйозну втрату майбутньому врожаю.


Скільки років плодоносять кущі винограду

— 12 серпня 2015 —

Промислові щеплені виноградники експлуатують в основному вісім років. Це пояснюється тим, що під час укриття та розкриття машинами сильно ушкоджуються кущі, і до восьмого року на винограднику виходить багато залисин.


Надійний захист урожаю винограду від ос

— 12 серпня 2015 —

Ось і прийшла пора, коли ягоди винограду починають наливатися й офарблюватися. Тепер перед виноградарями стоїть завдання: як уберегти врожай винограду від навали ос, шершнів і тому подібних комах? 


Сидерати - дружелюбні помічники

— 5 серпня 2015 —

Користь зелених добрив неможливо переоцінити. Вони поліпшують структуру ґрунту, збагачують його живильними речовинами, насичують азотом, зупиняють ерозійні процеси, придушують ріст бур'янів, розмноження шкідників і хвороб, сприяють активній життєдіяльності дощових хробаків і корисних мікроорганізмів… І все це при мінімальних витратах праці та фінансових вкладеннях!


Вибираємо суницю для посадки

— 5 серпня 2015 —

Вибираємо суницю для посадки


Помідори: збір і зберігання насіння

— 5 серпня 2015 —

Плоди помідорів різних сортів (не гібридів!) годяться для насінного розмноження. Витягаючи насіння із кращих плодів смачних томатів з рясно плодоносних кущів, ми зберігаємо цінні сорти для подальшого вирощування.


Освітляти грона потрібно не завжди

— 5 серпня 2015 —

Деякі виноградарі застосовують тотальне освітління грон - таким чином, що об'єм кущів під гронами і на 20-30 см вище них повністю позбавлений будь-якого листя. Причому, роблять це ще задовго до наливання ягід. Чи варто йти на таку радикальну операцію, питання спірне. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс