Сад-город

Горошіння винограду: як уникнути

— 26 червня 2013 —

Якщо на лозах обсипаються квітки й зав'язі, грона "рідкі", а частина ягід у гронах розміром не більше гороху, не лякайтеся, це не хвороба - просто виноград вас "огорошив". Причина - недолік запилення.


Хвороби огірків. Борошниста роса

— 26 червня 2013 —

Збудники борошнистої роси - облігатні паразити. На листях формується поверхневий міцелій. Патоген впроваджується в клітини епідермісу за допомогою гаусторій. Протягом вегетації на міцелії розвивається рясне конідіальне спороношення.


Природне кріплення кори

— 19 червня 2013 —

Гілки дерев часто обламуються під вагою великого врожаю або снігу. Іноді дерево розвалюється на окремі кістякові суки повністю. Придивіться уважніше до своїх дерев у саду, і ви помітите основну причину зламів - гострий кут відходження цих гілок.


Навіщо та як мульчувати грядки

— 19 червня 2013 —

Деякі садівники й городники вважають, що доглянута ділянка це така, де на чорних голих грядках рівними рядами стоять висаджені овочі, а в міжряддях немає ні однієї зайвої билини. Вони мучать себе постійними прополками й розпушуваннями, поливають і підживлюють грядки мінеральними добривами, а рослини однаково погано ростуть, урожай дають слабенький. Господарям же невтямки, що така агротехніка йде врозріз із законами живої природи.


Як виростити супергроно

— 19 червня 2013 —

Відвідуючи виставки винограду, завжди дивуєшся гарним, великим гронам, які з гордістю демонструють садівники. Однак виростити такі ж на своїй ділянці не завжди виходить. У чому ж секрет?


Формування куща огірка

— 19 червня 2013 —

Формування рослин - це головне питання при вирощування огірків. Коренева система огірка не в змозі забезпечити водою та живильними речовинами всі зав'язі, тому вони жовтіють і в'януть. Городник повинен обов'язково видалити "зайві" частини рослини якомога раніше, поки вони не взяли на себе багато сили та соків. 


Повторні посіви овочів

— 12 червня 2013 —

.


Моя стратегія боротьби з фітофторою

— 12 червня 2013 —

Боротися з фітофторою важко: її життєздатні спори виявлені навіть на висоті 1 км від поверхні землі, вони дуже стійкі до впливу зовнішнього середовища, легко переносяться на великі відстані, заражаючи рослини.


Правильне підживлення рослин

— 12 червня 2013 —

На жаль, без підживлень у садово-городній справі не обійтися, але важливо не просто підживлювати, а робити це правильно!


Боротьба з попелицею народними засобами

— 12 червня 2013 —

Зима цього року була досить теплою, комфортною для комах. Тому зараз ми можемо спостерігати навалу шкідників саду, у тому числі й попелиці.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс