Кімнатні рослини

Аденіум, або троянда пустелі - найкрасивіша й невибаглива рослина для південних вікон

— 23 жовтня 2021 —

Аденіуми (Adenium) - сукулентні чагарники, родом з посушливих тропічних областей Центральної й Південної Африки. У роді менше десятка видів. У культурі найчастіше вирощують один вид - це аденіум товстий, але у любителів та колекціонерів можна знайти й інші види. Усі вони безумно гарні й, як правило, досить невибагливі. Усе, що їм треба - це світло й тепло.


Есхінантус «Мона Ліза»

— 9 жовтня 2021 —

Есхінантус «Мона Ліза» (Aeschynanthus Mona Lisa) – красиво квітуча рослина із сімейства Геснерієві. По різних джерелах, до роду есхінантуса належить від 80 до 200 видів. Найчастіше такі квіти зустрічаються в південноазіатських країнах. У кімнатному квітництві цей рід відомий не так широко, але поступово набирає популярність.


Як правильно вибрати й купити орхідею

— 3 жовтня 2021 —

Найчастіше в продажу зустрічаються представники Фаленопсисів — вони найбільш невибагливі й уважаються ідеальними першими рослинами для квіткарів-новачків, що цікавляться орхідеями. Але перед покупкою будь-якої подібної квітки слід вивчити, у яких умовах вона утримувалася в магазині. Чим довше рослина буде перебувати в продажі, тим більше ослабленим невідповідними умовами вона може виявитися.


Рослини для початківців

— 25 вересня 2021 —

Добре, коли будинок повний живих рослин і квітучої зелені. По-перше, це просто приємно, по-друге, корисно, адже рослини очищають повітря й, як відомо, генерують кисень. Тільки давайте дивитися на речі реально: більшість із нас далеко не експерти по кімнатному квітництву. Тому краще почати наповнювати свій кімнатний садок із найневибагливіших домашніх рослин, які практично не вимагають догляду.


Настала осінь: 4 причини пересадити кімнатну рослину

— 17 вересня 2021 —

Зазвичай осіннє пересадження рослин – небажана процедура, однак існують ситуації, коли це необхідно. Наприклад, коли квітка виснажена. Про чотири важливих причинах для пересадження кімнатної рослини в осінній період розповіли фахівці.


Орхідея: усе, що потрібно знати про вирощування однієї з прадавніх рослин на планеті

— 12 вересня 2021 —

Орхідеї (Orchidaceae) - одні з найбільш декоративних домашніх квітів. Вони належать до однойменного сімейства, представники якого входять до числа найбільш прадавніх рослин планети.


Проблеми при вирощуванні фікуса

— 7 серпня 2021 —

Деякі квіткарі включають фікус у список примхливих рослин. Досвідчені квіткарі не вважають його таким, але не варто заперечувати, що при вирощуванні цієї рослини у квіткарів можуть виникати деякі труднощі.


10 правил вирощування заміокулькаса в домашніх умовах

— 19 липня 2021 —

Розкішне листя, що більше схоже на гілочки з ідеальними листочками, м'ясиста текстура, коріння, що робить запаси та супервитривалість зробили заміокулькас загальносуспільним улюбленцем. При цьому рослина потребує найпростішого догляду.


Дифенбахія в будинку – добре або погано?

— 11 липня 2021 —

Дифенбахія – вічнозелена рослина, що росте в тропіках Південної й Північної Америки. Свою назву одержала на честь ботаніка І.Ф.Дифенбаха.


Як правильно пересадити монстеру

— 4 липня 2021 —

Екзотична рослина монстера має тропічне походження й зустрічається в природі в регіонах з жарким кліматом. Сьогодні досить часто її можна зустріти в великих приміщеннях у якості заднього фона (наприклад, у вестибюлі, фойє або офісі). Цій рослині в молодому віці приділяють багато уваги, але при швидкому рості красуня-ліана починає займати багато місця і її разом з діжкою переставляють у далекий кут з недостатнім освітленням і харчуванням. Монстера згодом втрачає свою привабливість, листи-опахала жовтіють, а стовбур стає облисілим. Найчастіше це відбувається через те, що квітка не одержувала належного догляду й не була вчасно пересаджена. Саме через це вона почуває себе некомфортно в тісній квітковій ємності.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс