Сад-город

Десять видів капусти. Який качан корисніше

— 30 листопада 2019 —

Найчастіше ґаздині готують білокачанну капусту, іноді тушкують броколі й цвітну або роблять супи. Цікаво, із усього розмаїття капуст яка найкорисніша?


Вирощування руколи на підвіконні. Чи можливо це?

— 22 листопада 2019 —

Рукола, вирощування якої в теплицях і на городах набирає все більшу популярність, може не менш успішно рости й у домашніх умовах. Сьогодні ми розглянемо, як виростити руколу на підвіконні й що для цього потрібно.


Підготовка парника до зими

— 22 листопада 2019 —

Тепла й захищена теплиця придумана для того, щоб створити ідеальні умови для вирощування в ній улюблених овочів і ягід. Але підвищена вологість і температура також сприятлива й для хвороботворних бактерій, які люблять вражати саджанці й плоди. А тому парник на зиму потрібно ретельно готувати й дезінфікувати, уже зараз опікуючись про врожай на наступний рік. Та й для самого парника очищення й обробка теж корисна – при такому дбайливому й уважному доглядові він прослужить куди довше.


Вапнування ґрунту

— 21 листопада 2019 —

Вапнування зменшує кислотність ґрунту, робить його більш структурним, пухким, завдяки чому ґрунт краще втримує вологу. Одночасно з вапном у ґрунт надходять кальцій, іноді магній, яких зазвичай не вистачає рослинам.


Готуємо сад до сплячки за всіма правилами

— 7 листопада 2019 —

Кінець дачного сезону не означає, що можна розслабитися й відпочивати. За цей короткий час треба зробити чимало корисних і важливих для саду справ, щоб підготувати його до зими й навесні дати гарний старт для майбутнього врожаю.


Про пряні трави

— 7 листопада 2019 —

Пряні трави займають особливе місце в овочівництві. В основному вони відносяться до ранніх овочевих культур з річним циклом розвитку. Вже через 1-2 місяці вони дають готову до вживання продукцію. Ці овочеві культури мають велике значення в нашому щоденному споживанні - широко використовуються в кулінарії, як приправа при солінні овочів, виготовлення маринадів тощо.


Як використовувати листя горіха: 3 варіанти

— 7 листопада 2019 —

Усім відомо, що листя волоського горіха не варто використовувати для приготування листяного перегною. Але ж листя у цього дерева досить багато й було б нерозумно не скористатися ним, тим більше, що в ньому дуже багато ефірних олій, вітамінних комплексів і інші речовин, які збагатять наш город. Тому пропонуємо 3 варіанти використання листя волоського горіха на дачі.


14 фактів про гарбуз, про які ви не знали

— 3 листопада 2019 —

Факт 1. Гарбуз – одна із самих прадавніх рослин. Його насіння знаходили серед екскрементів доісторичних тварин.


Як одержати ранній урожай? Підзимній посів вам у допомогу!

— 3 листопада 2019 —

Якщо говорити про підзимній посів овочів і зелені, то потрібно розглянути такі питання: 
Що? - Що сіяти або саджати під зиму; 
Де? - Де сіяти; 
Коли? - Коли сіяти; 
Навіщо? - Навіщо нам це взагалі робити; 
Як? - Як підготувати ґрунт; як підготовити насіння і як сіяти; як доглядати за посівами.


Настав час збирати капусту

— 3 листопада 2019 —

Одна з головних турбот жовтня - збирання капусти. Знімати качани, призначені для тривалого зберігання, треба в суху погоду, коли температура повітря вдень опускається до 4-7 градусів, а вночі тримається близько 0 градусів.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс