Здоров'я

Обід за розкладом: щоб не товстіти, треба їсти в «правильний» час

— 1 серпня 2021 —

Як позбавити людство від зайвої ваги? Схоже, учені знають відповідь. Виявляється, не треба голодувати...


Натуральні напої, які допоможуть краще спати

— 1 серпня 2021 —

Варіанти для тих, хто не бажає зловживати снотворним.


Розповіли про побічку від одноразової вакцини Johnson & Johnson

— 1 серпня 2021 —

Введення вакцини Johnson & Johnson може викликати неврологічний розлад - синдром Гієна-Барре. Про це йдеться в інформаційному бюлетені до вакцини.


Шість небезпечних ознак атеросклерозу: як уникнути інсульту та інфаркту

— 1 серпня 2021 —

Надлишок "поганого" холестерину блокує прохід крові по судинах. В результаті кисень і поживні речовини, які знаходяться в крові не можуть досягти серця, що призводить до серцевого нападу.


Як без ліків швидко знизити тиск: поради кардіолога

— 1 серпня 2021 —

Допустимим показником тиску є 140/90. За таких цифр судини не ушкоджуються. Є окремі групи людей, у яких тиск в жодному разі не має перевищувати 130/85. Це хворі на цукровий діабет або серцеву чи ниркову недостатність.


Унікальна вправа для гармонічного тіла!

— 19 липня 2021 —

Колись забута вправа човник знову набирає популярність серед спортсменів всіляких дисциплін. Вправа достатньо проста в техніці, не вимагає додаткового інвентарю або спеціальної підготовки. Секрет човника в тому, що ця вправа дозволяє задіяти одночасно м’язи спини й пресу.


Топінамбур - суперфуд

— 19 липня 2021 —

Ієрусалимський артишок, він же земляна груша, він же індійський соняшник, він же канадський трюфель, він же топінамбур – усе це назви одного коренеплоду, який переживає зараз нову хвилю популярності.


Назвали неймовірні властивості персиків

— 19 липня 2021 —

Багато фруктів відрізняються високим вмістом корисних речовин. Стало відомо про властивості одного з них. Як повідомляє Organic Facts, мова йде про персик. У ньому міститься велика кількість калію, вітаміну А, бета-каротину і вітаміну С (аскорбінова кислота). Він також є гарним джерелом вітаміну Е (альфа-токоферолу), вітаміну К (філлохінону), вітаміну В1 (тіаміну), вітаміну В2 (рибофлавіну), вітаміну В3 (ніацину), вітаміну В6 і фолієвої кислоти. У них є кальцій, магній, залізо, фосфор, цинк і мідь.


Штам Delta накриє Україну. Назвали терміни

— 19 липня 2021 —

В Україні лікарі передбачають спалах індійського штаму коронавірусу Delta в липні або, коли люди повертатимуться після літніх відпусток. Про це заявила заслужена лікарка-епідеміологиня України Людмила Мухарська, пише РБК-Україна.


ВООЗ повідомила важливу інформацію про вакцинування

— 19 липня 2021 —

У Всесвітній організації охорони здоров'я просять не змішувати вакцини проти Covid-19 від різних виробників. Це може мати погані наслідки.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс