Сад-город

Добриво із трави: як приготувати добриво з бур’янів

— 14 травня 2019 —

В органічному землеробстві добрива із трави давно користуються широкою популярністю. Садівники люблять зелені підгодівлі за простоту, безпеку, а також за швидку засвоюваність і швидкодію, настільки необхідні в період інтенсивного росту рослин. Дикоростучі трави, бур’яни з городу при правильному застосуванні можуть замінити покупні азотні й калійні добрива або значно скоротити їхні обсяги.


Висадження розсади у відкритий ґрунт

— 14 травня 2019 —

У випадку вирощування розсади в окремих стаканчиках перед її висадженням не потрібно особливої підготовки. Рослини повинні бути помір-ковано политі, щоб грудка землі легко діставалася із ємності й не розсипалася при вилученні.


Вирощування буряка

— 2 травня 2019 —

Багато написано й розказано про агротехніку цього корисного овочу, але однаково досить часто у багатьох виникає питання: як правильно вирощувати буряк?


Вирощування огірків у теплиці й відкритому ґрунті. Посадка, догляд, підгодівля

— 2 травня 2019 —

Огірок на 95% складається з води й містить цукри, а також корисні вітаміни й мікроелементи. Майже дистильована вода, що втримується в огірку, добре виводить токсини й благотворно впливає на наш організм. Огірковий сік - один із кращих натуральних засобів догляду за шкірою. Як успішно вирощувати хрусткі огірочки на садовій ділянці?


Саджаємо з розумом. Заощаджуємо не тільки місце й час, але й одержуємо захист від корисних сусідів

— 19 квітня 2019 —

Існують перевірені схеми посадки, які дозволяють зайняти всю землю й крім того, одержати з однієї грядки аж 4 урожаї. От кілька варіантів таких грядок:


Підготовка картоплі до посадки

— 19 квітня 2019 —

Картопля найчастіше вирощується не з насіння, а з бульб, але вони точно так само потребують передпосівної підготовки, як і насіння овочевих культур. Кілька простих процедур перед висадженням посприяють дружним і раннім сходам, забезпечать профілактику можливих хвороб і збільшать урожайність кожного куща. Будемо розбиратися, як підготувати бульби картоплі до посадки.


Як доглядати за ягідними культурами

— 19 квітня 2019 —

Смородина, агрус, а також малина особливо потребують доброго догляду серед усіх плодово-ягідних культур. Від правильного догляду залежить тривалість життя кущів і їх урожайність.


Городникам-початківцям на замітку: Щоб не виникало сумнівів

— 12 квітня 2019 —

Для того, щоб висіяне насіння цибулі набубнявіло в землі, воно повинно поглинути вологи у вісім разів більше, ніж становить його власна маса! Вдосталь вологи потребують й інші культури, аби вчасно проклюнулися з насіння паростки і швидко з’явилися сходи. Тому сівбу відкладати  не можна,  поки земля ще зберігає свою весняну вологість.


Як боротися із совкою

— 12 квітня 2019 —

"Торік восени совка пошкодила коренеплоди моркви й буряка, чого раніше ніколи не було. Город на зиму переорали. Які профілактичні заходи провести навесні на тій ділянці, де росли морква й буряк, щоб совка не ушкодила врожай овочів і цього року? Які овочі посадити на тій площі?" З повагою, Житковська.


Спрощуємо роботу на дачі

— 10 квітня 2019 —

Для більшості дачників дача – це не стільки місце відпочинку, скільки галери, роботі на яких більшість присвячує дорогоцінні вихідні дні. Часто близькі люди, дивлячись на ці титанічні зусилля, намагаються переконати садівників-городників у тому, що майже все те, що вони виростили, можна купити в магазині. А от здоров’я не купиш.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс