Сад-город

Виноград «під шубою»

— 25 жовтня 2017 —

Щоб виноград щороку радував вас урожаєм, потрібно створити для нього комфортні умови зимівлі. Лоза без проблем перезимує лише в тому випадку, якщо вона добре визріла (тобто здеревіла) і пройшла загартування. 


Cтворюємо «розумний город», що не вимагає перекопування

— 19 жовтня 2017 —

«Розумний город» складається з високих грядок, які дачники й городники з досвідом називають компостними, теплими та піднятими, а сам город – високим або листковим. Вирощування овочевих і ягідних культур на такій ділянці не тільки не вимагає перекопування ґрунту щоосені й весни, але й доводить, що в перекопуванні взагалі немає необхідності. Прекрасний повноцінний урожай можна одержати на високих насипних грядках, наповнених органікою і не потребуючих великої майстерності в їхньому спорудженні.


6 популярних варіантів осінньої мульчі

— 19 жовтня 2017 —

Осіннє мульчування посадок, у першу чергу, розраховане на захист рослин від прийдешніх морозів. Шар мульчі створює додаткову перешкоду для холоду, захищаючи кореневу систему рослин від вимерзання. А деякі види матеріалів здатні, до того ж, затримувати сніг, завдяки чому захисний ефект підсилюється. 


Осіннє підживлення рослин

— 18 жовтня 2017 —

Осінь – найбільш благодатний час для внесення добрив. Земля відпочиває, і мікроорганізми, що містяться в ній, одержують можливість набагато продуктивніше переробляти отримані живильні речовини, зберігаючи і збільшуючи їх. Удобрення ґрунту восени допомагає господарям підготувати сад і город до посадок заздалегідь, тим самим, звільняючи дорогоцінний час весняних жнив для інших, не менш важливих робіт.


Пересадження зелені в горщик на зиму або город на підвіконні

— 11 жовтня 2017 —

Дачний сезон закінчується. Більша частина робіт виконана, урожай зібраний і заготовлений на зиму. І навіть якось починаєш сумувати за овочами із грядки… Але ж і взимку можна вирощувати свіжу зелень, яка буде нагадувати про тепле літо! Тільки не на городі, а на підвіконні!


Синоптики розповіли, коли в Україні випаде перший сніг

— 11 жовтня 2017 —

В Україні в другій половині жовтня очікується перший сніг, ожеледь і налипання мокрого снігу. Про це повідомляє прес-служба Укргідрометцентру.


Жовтень – у саду й на городі

— 11 жовтня 2017 —

Урожай здебільшого прибраний. Тільки стоять на ніжках капустини. Вона останньою залишає наші ділянки. Начебто можна передохнути. Хоча... Роботи в саду й на городі ще багато, якщо, звичайно, думати про справжній урожай у наступному сезоні. Тому доведеться підготувати землю й сад до зимівлі і до весни. 


Тонкощі посадки часнику під зиму зубками

— 4 жовтня 2017 —

Якщо ви плануєте вирощувати на своїй ділянці часник, найкраще потурбуватися про це ще восени. Посадка цієї цибулевої рослини під зиму забезпечить відмінну якість і великий розмір головок і зубків часнику.


Томатні експерименти

— 4 жовтня 2017 —

Коли я побачив торік, як новий сусід по дачі саджає томати, я був несказанно здивований. Мало того що справа була не навесні, а восени, так ще саджав він не насінням, а помідорами!


Очищення і побілка дерев восени

— 27 вересня 2017 —

Осінні роботи в саду - це найсправжнісеньке завершення сезону. Але вас чекає не тільки збір урожаю, утеплення рослин і удобрення ґрунту, але й захист саду - чищення та побілка дерев, які й наступного року повинні залишатися сильними і здоровими. Давайте приділимо роботі в саду трохи більше уваги, щоб уберегти дерева від комах і шкідливих мікроорганізмів.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс