Сад-город

Якщо перець не утворює зав'язі…

— 27 червня 2017 —

Відсутність цвітіння на перці, та й на багатьох інших овочевих культурах, найчастіше пов'язане з так званим «жируванням». Рослини інтенсивно нарощують зелену масу і при цьому «забувають» про своє дійсне призначення – формування плодів.


Як виростити цвітну капусту у відкритому ґрунті

— 21 червня 2017 —

У вирощуванні цвітної капусти присутня безліч нюансів, не дотримуючи які можна легко залишитися без урожаю.


Попіл-помічник

— 21 червня 2017 —

У кожному сільському будинку або на дачі є пічка, а значить, і попіл - найцінніше добриво, про яке знали ще наші прадіди, хоча й не підозрювали, чому ж воно таке коштовне.


Сухий полив - важливий агротехнічний прийом

— 21 червня 2017 —

Коли довго немає дощів, особливо важливо зберегти в ґрунті вологу. Взагалі, з початку вегетації всі заходи мають бути спрямовані на збереження зимових запасів води й ощадливу її витрату. Після танення снігу ми звичайно рихлимо ґрунт граблями. Часте, але не глибоке розпушування перешкоджає росту бур'янів і зберігає ґрунтову вологу. Недарма цей прийом називають сухим поливом.


Як сформувати кущі перців і баклажанів?

— 14 червня 2017 —

Для того щоб плоди одержували більше світла й краще дозрівали, кущі баклажанів і перців потрібно правильно формувати. Дізнайтеся, як це робиться.


Полив овочів: як, коли та скільки

— 14 червня 2017 —

З усіх форм догляду за овочевими рослинами найбільш трудомісткою, заморочливою, та й просто важкою роботою є полив городу. Як правильно поливати город, щоб ця важка робота була, принаймні, ефективною? Як і в будь-якій справі, тут є свої правила, тонкощі та секрети.


Попелиця - гроза садів і городів

— 7 червня 2017 —

Дуже часто на дачних ділянках попелиця ушкоджує багато дерев і кущів. Тим самим наносячи непоправний збиток садівникам. Ця дрібна комаха завдає шкоди не тільки садовим рослинам, але й кімнатним. Побачити її можна навіть неозброєним оком. 


Кабачки й патисони на вашій грядці: секрети вирощування

— 7 червня 2017 —

Кабачки й патисони - однолітні овочеві рослини сімейства гарбузових. Кожний, хто займався їхнім вирощуванням, доглядом за посадками, збором урожаю, може підтвердити, які це врожайні овочі! Дозрівають швидко, без особливих турбот. А після того, як вони починають плодоносити, їх уже не зупинити. Саме тому вони такі популярні на наших городах.


Квасоля стручкова - вирощування й догляд

— 30 травня 2017 —

Зараз стручкова квасоля культивується практично повсюдно. Особливу популярність стручкова квасоля заслужила не тільки завдяки своєму приємному м'якому смаку. У ній містяться вітаміни (A, C, B1, E, B2), макро- і мікроелементи, у тому числі солі кальцію, фосфор, цинк, залізо й фолієва кислота. Крім того, до складу зеленої квасолі входить достатня кількість легкозасвоюваного білка і клітковини.


Якщо на помідоровій грядці з'явилися «пробіли»...

— 30 травня 2017 —

Не засмучуйтеся, їх легко заповнити. На другий день після дощу або поливу знайдіть на найдужчих кущах  нижні пасинки, пригніть їх до землі й підсапайте.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс