Сад-город

Правила зимової обрізки плодових дерев

— 4 лютого 2015 —

Узимку, наприкінці січня - у лютому господарі плодового саду починають образку дерев. Насамперед мова йде про ті дерева, які вже віддали свій щедрий урожай.


Покупка насіння

— 28 січня 2015 —

За вікном усе ще зима, а багато кому вже не терпиться заглянути в магазин насіння. Але не поспішайте. Краще відразу зробити все як слід, щоб потім не було кривдно за загублений час і даремно витрачені сили.


Зимові турботи

— 28 січня 2015 —

У лютому вже починає пригрівати сонечко. А якщо земля вкрита снігом, то сонячні промені, що відбиваються з його поверхні, можуть привести до опіків кори дерев. І через різницю денних (на сонці) і нічних температур часто з'являються морозобійні тріщини - вогнища інфекції рослин. 


Що посіяти в січні та лютому, якщо чешуться руки

— 21 січня 2015 —

Вирощування рослин з насіння має безліч плюсів. І деякі з них можна посіяти вже наприкінці січня - початку лютого.


Корисні добавки для розсади

— 21 січня 2015 —

Корисні добавки для розсади


Міні-садок із пряно-смакових рослин

— 14 січня 2015 —

На підвіконні можна розмістити цілий міні-садок, у якому будуть рости імбир, декоративні галявинки цитрусових. Дуже гарні композиції виходять із суміші насіння лимона, памели, мандарина, посаджених в один горщик. Можна посадити багаторічні пряні трави, які так чудово виглядають і пахнуть саме взимку.


Що таке стратифікація? Як провести холодну стратифікацію?

— 14 січня 2015 —

Щоб провести холодну стратифікацію, насамперед необхідно підготувати підходящий субстрат.


Як вирощувати картоплю в мішках

— 14 січня 2015 —

Готовлять вертикальні грядки в травні: візьміть для посадки бульб пластикові мішки місткістю 10 відер. Підійдуть і мішки з-під борошна, круп або цукру. Відверніть краї мішків назовні й у кожний насипте 2-3 відра живильної ґрунтової суміші, що складається з перегною і звичайної землі із грядки в рівних пропорціях.


Що таке стратифікація?

— 5 січня 2015 —

Стратифікація - один зі способів підготовки насіння до проростання. Дослівно цей термін означає перешаровування. На практиці насіння перешаровують вологим субстратом (піском, торфом, мохами, ватою) і деякий час зберігають при певних температурних умовах.


Користь відходів з кухні

— 5 січня 2015 —

Цибульна лушпайка дуже ефективне добриво для рослин. Більше того, настій з цибульної лушпайки містить речовину, що знищує хвороботворну мікрофлору. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс