Сад-город

Укорінення живців винограду

— 1 березня 2017 —

Прийшов час почати вирощування саджанців винограду для весняної посадки із заздалегідь заготовлених або придбаних живців. У статті мова йтиме про спосіб, найбільш підходящий для тих, хто вирощує невелику кількість саджанців винограду для себе в умовах квартири.


Скористайтеся погожими днями

— 1 березня 2017 —

Хоча зима остаточно ще не здала своїх позицій, скориставшись теплими днями, подбайте про посадки на дачі або присадибній ділянці.


Березень у саду й на городі

— 1 березня 2017 —

У першій половині місяця снігову кірку навколо молодих посадок деревних рослин руйнують садовими вилами. Роблять це обережно, щоб не ушкодити ті частини рослин, які перебувають під снігом і не видні. Злежаний сніг легше зруйнувати в другій половині дня, коли від променів сонця він стає пухким.


Що важливо врахувати при вирощуванні розсади перцю

— 22 лютого 2017 —

При вирощуванні розсади перцю варто врахувати, що ця культура вологолюбна, теплолюбна й дуже вимоглива до світла, а також ця рослина ніжна й не любить пересадження. Сьогодні розповімо про те, як виростити розсаду перцю, щоб у майбутньому одержати гарний урожай. Вирощування розсади перцю починається із процесу підготовки насіння і до висадження розсади на грядку. Отже, про все по черзі.


"Шкідливі" поради городникам і садівникам

— 15 лютого 2017 —

Дуже часто ми робимо те, що прийнято всіма. Ким, коли й, головне, навіщо прийнято - незрозуміло, але якщо сусід город уже скопав, то й нам треба копати, інакше "що ж люди подумають?" Ось так, від одного до іншого, переходять різні поради городникам і садівникам. Спробуємо спростувати кілька найпоширеніших стереотипів і запропонувати альтернативні, "шкідливі" поради.


Щоб не помилитися при виборі насіння

— 15 лютого 2017 —

Купуючи насіння обов'язково перевіряйте, чи відповідає насіння вимогам чинного законодавства. Законом України "Про насіння й посадковий матеріал", спрямованим на забезпечення контролю якості насіння, установлені відповідні норми. 


Лютневі турботи дачника

— 15 лютого 2017 —

За вікном останній місяць зими. І гарні господарі вже готуються до весни: ремонтують парники й теплиці, купують інвентар, необхідні органічні та мінеральні добрива, перевіряють поливальні пристрої на городі, продовжують збір місцевих добрив (наприклад, попелу). Самий час зайнятися відновленням і дезінфекцією тари, підготовкою плівки для весняних теплиць, запастися матеріалом для вкриття посадок від весняних заморозків.


Як вкорінювати найскладніші живці

— 8 лютого 2017 —

Живцювання або розмноження живцями - найпоширеніший спосіб розмноження рослин. Але є такі живці (наприклад, деякі види сливи), які ну ніяк не хочуть давати корені, навіть якщо робити все за правилами. З важкими, непіддатливими рослинами доведеться повозитися й почати підготовку живця ще взимку. 


Брюссельська капуста: особливості вирощування

— 8 лютого 2017 —

Однією з найневибагливіших і довгоростучих капуст вважається брюссельська капуста - її вегетаційний період складає 160-180 днів. При гарному догляді і на гарному ґрунті можна одержати відмінний урожай. Брюссельська капуста здатна рости на слабокислих ґрунтах, а може миритися навіть і з біднішими ґрунтами.


Розсадний субстрат

— 8 лютого 2017 —

У минулому номері в статті "Як вибрати і підготувати ґрунт для розсади" мова йшла про розсадні ґрунти. Але не тільки вони використовуються городниками для вирощування розсади, а й розсадні субстрати. Про них і піде мова в цій статті.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс