Сад-город

Як звести до мінімуму кількість колорадських жуків без постійних обприскувань

— 24 травня 2017 —

Як звести до мінімуму кількість колорадських жуків без постійних обприскувань


Компостний чай: що це таке і як його зробити

— 23 травня 2017 —

Компостний чай - це досить новий навіть для органічних хліборобів натуральний засіб для поліпшення родючості ґрунту, підвищення врожайності культур, поліпшення їх смаку і зовнішнього вигляду. 


Колоновидні яблуні: вирощування й обрізка

— 23 травня 2017 —

Ідея створення колоновидної яблуні виникла в Канаді, коли на старому 50-літньому дереві сорту Макінтош господар саду виявив незвичайну гілку, що виділяється типом плодоносіння. Цими природними «мутантами» зацікавилися селекціонери Канади, Англії, Росії та деяких інших країн. Так з'явилися колоновидні яблуні.


Додаткове освітлення при вирощуванні розсади своїми руками

— 23 травня 2017 —

"Справа ясна, що справа темна", - є такий народний вислів. І його, як не дивно, можна віднести до вирощування розсади, а точніше, до створення додаткового підсвічування розсади. Начебто й нехитра справа - лампу поставити. Але яку і як?


Пасинкування томатів: як і коли робити

— 16 травня 2017 —

Коли пасинкувати томати? Де шукати ці пасинки? Як правильно їх обривати? А чи потрібно взагалі це робити? Пасинкування томатів викликає безліч питань у новачків у городній справі. Спробуємо на них відповісти і зрозуміти, для чого й чому видаляють або залишають пасинки томатів.


Роботи на присадибній ділянці в травні

— 16 травня 2017 —

Роботи на присадибній ділянці в травні


Жуки-пожежники або м’якотілки очищають сади від гусениць

— 16 травня 2017 —

Часто садівники, рятуючи сад від шкідників, знищують і жуків-пожежників або м’якотілок (на фото). Не потрібно цього робити. Цей вид комах очищає сад від попелиці й усіляких гусениць.


Попіл замість хімікатів

— 10 травня 2017 —

Щороку мої сусіди по дачі обприскують свої грядки з капустою всілякою хімією для захисту від шкідників. Запах від цих засобів стоїть такий, що навіть на моїй ділянці він добре відчувається.


Висаджуємо помідори у відкритий ґрунт

— 10 травня 2017 —

Якщо ви хочете одержати повноцінний урожай, важливо детально вивчити питання про те, на якій відстані саджати помідори.


Чим удобрювати картоплю

— 10 травня 2017 —

Коли ми саджаємо картоплю на ділянці, де до цього була цілина, урожай виходить відмінним без усіляких добрив. Але якщо нам у спадщину дістається дача від бабусі, де вже років сорок ішло активне городництво з перекопками, прополками та іншими принадностями, гарної картоплі просто так не виростиш. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс