Сад-город

Боротьба з фітофторою томатів: народні методи й засоби

— 9 серпня 2017 —

Серед хвороб томатів однією з найпоширеніших вважається фітофтороз або фітофтора. З появою цього грибкового захворювання на томатних кущах можна відразу помітити його ознаки – дрібні плями темного кольору на листях, буре листя, що підсихає, а також почорніння окремих ділянок стебла. Згодом починають чорніти й самі плоди, а кущ в'яне й засихає.


Захист капусти від шкідників народними засобами

— 2 серпня 2017 —

Дуже кривдно буває, коли міцна, здорова, молода капуста раптом виявляється дірявою. А виїдає її потомство метеликів капусниць. Досвідом ефективної боротьби із цим шкідником діляться городники-аматори.


Чи потрібно обривати нижнє листя у томатів?

— 2 серпня 2017 —

Томати — це одна з найбільш популярних овочевих культур, тому вони досить часто зустрічаються на городах. І якщо вам вдається рік у рік вирощувати томати, одержуючи високі врожаї, мистецьки обходячи пастки у вигляді фітофтори та інших хвороб і шкідників, то ви – справжній городник.


Жовтіє листя в огірків

— 26 липня 2017 —

Пожовтіння листя огірків - проблема, з якою зустрічається майже кожний городник. В одних жовтіє або покривається плямами нижнє листя, в інших огірки жовтіють, в'януть і засихають, у третіх — листя жовтіє по краях, утворюючи свого роду облямівку.


Полуниця: догляд після збору врожаю

— 26 липня 2017 —

Звідки береться гарний урожай полуниці? Він закладається в липні – вересні попереднього року. Догляд за полуницею після збору врожаю, у липні та серпні – основа врожаю майбутнього року.


Вирощування броколі: правила й агротехніка

— 19 липня 2017 —

Капусту броколі не даремно рекомендують людству дієтологи всього світу: цей овоч містить велику кількість вітамінів, мінералів, мікроелементів і цукрів.


Незвичайна підпірка-чатала для дерева

— 19 липня 2017 —

При багатому урожаї великі гілки дерев звичайно підпирають знизу підпірками-чаталами різної конструкції.


Сім cекретів гарного врожаю чорної смородини

— 12 липня 2017 —

Смородина - ягода, яка користується незмінною популярністю в наших краях. На дачних ділянках можна зустріти й білу, і червону, і чорну смородину. Але чорну - частіше за інші. Вона легко розмножується; добре переносить морози, навіть сильні; швидко вступає в період плодоносіння й при гарному догляді може приносити прекрасний урожай.


Як одержати багатий урожай винограду якомога раніше

— 12 липня 2017 —

Бажаєте одержати багатий урожай винограду і якомога раніше? Але не знаєте, що для цього необхідно? Тоді ця стаття, у якій фахівці діляться секретами як правильно прискорити дозрівання винограду, для вас! 


Вирощування полуниці без хімії

— 5 липня 2017 —

Вирощування полуниці без хімії та мінеральних добрив вигідне. Дехто може заперечити, мовляв, як виростити гарний урожай полуниці без цього? Але це можливо. Причому вирощування полуниці без хімії легше здійснити, чим застосовуючи всяку гидоту на своєму городі або ж розморюючи себе нікому не потрібною працею.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс