Сад-город

Приділіть увагу ягідним культурам

— 28 лютого 2020 —

Бруньки ягідних кущів розпускаються рано. Тому, якщо ви не зробили обрізування ягідника осінню, не чекайте, поки грунт повністю підсохне.


Посадка черешків винограду

— 13 лютого 2020 —

Виноград розмножують в основному вегетативним способом. В особливих випадках при виведенні нових сортів і розмноженні видів, що важно вкорінюються, використовуваних у якості підщеп, - насінням.


Цвіль на ґрунті в контейнері з розсадою. Хто винуватий і що робити?

— 13 лютого 2020 —

Майже кожний, хто вирощує розсаду своїми руками, час від часу зустрічається з появою цвілі на поверхні ґрунту. Чому з’являється цвіль на ґрунті в ящиках з розсадою, наскільки небезпечно це для сіянців і як запобігти її появі? Розглянемо ці питання в статті.


Весняне пожовтіння листів озимого часнику. 5 причин

— 8 лютого 2020 —

Появі жовтизни листів озимого часнику передують кілька причин. Культуру потрібно висаджувати вчасно, забезпечити достатній полив, подбати про рятування від шкідників і вчасно вносити добрива. Легше попередити причину, чим боротися з наслідками проблеми.


Зимова обрізка дерев. Правила

— 8 лютого 2020 —

Наприкінці зими, у лютому місяці, власники дачних ділянок із плодовими садами починають займатися процедурою обрізки дерев. У першу чергу обрізають ті дерева, урожай з яких уже був знятий.


Календар садівника й городника: що необхідно зробити в лютому

— 1 лютого 2020 —

Посівний сезон уже починається. Відповідно, і в городників у лютому турбот додається. І насіння потрібно купити, і деяку розсаду посіяти, і за садом доглянути, і ще багато про що подбати.


Саме час згадати про насіння

— 24 січня 2020 —

У січні можна провести ревізію квіткового насіння, а наприкінці місяця  підготувати цибулинні культури - тюльпани, нарциси, гіацинти для лютневої вигінки. Не забудьте і про овочеве насіння.  Адже, перш ніж воно ляже у землю, його треба викохати, зберегти. Це повинно бути насіння не випадкових, а районованих високоврожайних сортів. Саме воно позбавить від додаткових витрат і дасть повноцінний урожай.


Підготовка до посівів. Обробляємо насіння

— 23 січня 2020 —

Обробка насіння перед посівом збільшує їхню схожість, підвищує стійкість рослин до несприятливих умов середовища, до хвороб і шкідників. Існує кілька способів передпосівної обробки насіння. Про них і піде мова.


Система крапельного поливу своїми руками

— 17 січня 2020 —

Крапельний полив — дуже зручна, високоефективна й економічна система, поливу дачної ділянки, городу або теплиці. Така система має безліч переваг перед іншими способами поливу. Вона заощаджує не тільки час, але й гроші, дозуючи подачу води (адже за воду доводиться платити). Систему крапельного поливу можна зробити самостійно, своїми руками в цьому немає нічого складного.


Облаштування теплих грядок

— 17 січня 2020 —

Навесні повітря нагрівається досить швидко, у той час як ґрунт ще холодний. Але ж після довгої зими всім нам хочеться скоріше почати посіви, щоб якомога раніше спробувати врожай зі свого городу.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс