Сад-город

Чому не зав’язується перець

— 12 липня 2019 —

Що потрібно робити, якщо не зав’язується перець, або його зав’язі утворюються, а потім поступово відпадають? Таке питання хвилює багатьох садівників, і щоб приступати до лікування, необхідно з’ясувати, чим же незадоволена ця культура.


Шовковиця - свято дитинства

— 12 липня 2019 —

Серед рослин є такі, які можуть і зціляти, і радувати око, і входити до складу смачного десерту. Однією з них є шовковиця. Запитаєте в різних людей, чим корисна шовковиця - і ви отримаєте зовсім різні відповіді. А все тому, що корисних властивостей у шовковиці дуже багато.


Кербування, або Як виправити однобоке дерево

— 4 липня 2019 —

Що робити із дворічним деревцем груші, у якого гілки ростуть тільки на одній стороні?


Як уберегти врожай у посуху й допомогти йому після неї

— 4 липня 2019 —

Щоб урятувати вирощений за весну й початок літа врожай, садівникам-городникам сьогодні доводиться працювати в режимі надзвичайного стану. Але ж рослинам зараз потрібно не тільки багато пити, але й добре харчуватися.


Пасинкування томатів: як і коли робити

— 22 червня 2019 —

Пасинкування томатів викликає безліч питань у новачків у городній справі. Спробуємо на них відповісти й зрозуміти, для чого й чому видаляють або залишають пасинки томатів.


Вирощування стручкової квасолі на присадибній ділянці

— 22 червня 2019 —

Людині вкрай необхідні городина і фрукти, адже вони багаті вітамінами й мікроелементами. І хоча всі ці дарунки природи, вирощувані на присадибній ділянці, - джерела всіх необхідних для людини речовин, деякі, наприклад квасоля, відрізняються особливим багатством.  квасоля. І саме тому  вирощування стручкової квасолі становить великий інтерес і принесе на домашній стіл багатий набір вітамінів та мікроелементів.


Естрагон: вирощування й властивості

— 20 червня 2019 —

Естрагон (Artemisia dracunculus) - багаторічна пряна рослина, корисна трава із сімейства складноцвітих (Asteraceae). Естрагон відноситься до роду полинь, тому іноді його називають полинем естрагоновим. По-справжньому пікантним смаком володіє лише один різновид виду естрагон: Artemisia dracunculus var. sativa, яку в західній традиції називають естрагон французький. Нерідко помилково замість неї вирощують 2 інші різновиди (естрагон руський і естрагон дикий), схожі зовні й більш холодостійкі, але не володіють пряним смаком і ароматом естрагону французького (далі - просто естрагон). Про те, як не помилитися, купуючи естрагон, читайте нижче.


Чому обсипається зав’язь. Вживаємо заходів

— 20 червня 2019 —

У саду можна помітити дві хвилі опадання зав’язі. Перша називається природною й відбувається відразу після цвітіння в травні. У цей час рослини скидають зайву зав’язь, яку не в силах прокормити. Друге опадання зав’язі відбувається в червні. У цей час плоди обсипають через погане запилення, недостатнє харчування або полив, через ушкодження плодів шкідниками. От саме в цей час потрібно застосовувати спеціальні заходи, щоб урятувати врожай.


Чим удобрювати малину підкаже її зовнішній вигляд

— 8 червня 2019 —

З давніх часів малина відома як найбагатше джерело вітамінів і мікроелементів. Витончений смак і запашний аромат ягід прийшовся по душі не тільки дітлахам, але й дорослим. З неї готують смачні джеми, компоти, варення. Запасливі господарки заморожують ягоду, сушать на зиму, щоб у холодну пору побалувати своїх близьких і друзів корисними ласощами.


Розпушіть землю, як перинку

— 8 червня 2019 —

Незалежно від характеру грунту на вашому городі, землю на початку літа треба розпушувати багато разів. Часте глибоке розпушування (наприклад, післясходове, граблями) зберігає в грунті вологу й допомагає знищити бур’яни.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс