Сад-город

Які дерева і чому краще саджати восени

— 21 вересня 2016 —

Коли саджати дерева - навесні або восени? Абсолютно однозначна відповідь на це питання навряд чи існує: і рік на рік за погодними умовами не припадає, і ґрунти на кожній ділянці свої, та й будь-який саджанець, як усякий живий організм, відрізняється індивідуальністю. 


Які добрива вносити восени

— 14 вересня 2016 —

Наближається зима - найвідповідальніша пора для дачників і садівників. І кожного, напевно, відвідують тривожні думки про згубність зимових морозів. Так хочеться, щоб улюблені рослини перезимували без втрат, навесні порадували пишним цвітінням, а потім і багатим урожаєм. Легше пережити зимову пору рослинам допоможе правильна підготовка до холодів, один з найважливіших етапів якої - осіннє внесення добрив.


Чому важлива осіння обрізка малини

— 14 вересня 2016 —

Багато хто залишає це трудомістке заняття до весни. І справа отут не в тім, що навесні і без малини турбот вистачає. Просто пагони поточного року одержать менше світла й живлення, а в старих, що вже відплодоносили, перезимує й досить успішно маса шкідників. 


Колоновидні яблуні: обрізати чи ні

— 7 вересня 2016 —

Це питання виникає у багатьох власників цього чуда селекції. І справді: начебто дерево, а деревам, як відомо, обрізка необхідна. Але з іншого боку воно не гілкується. Дилема! Але насправді, на рахунок колоновидних яблунь є цілком чіткі інструкції, розроблені вченими.


Поливаємо сад

— 7 вересня 2016 —

Осіння погода - це головний садівничий фактор, що визначає варіанти догляду за плодовими деревами та кущами. Нинішні літо й осінь дощами нас не балували, тому потрібно постаратися добре напоїти фруктові дерева й кущі, тому що недолік води негативно позначається на зростанні рослин, формуванні плодових бруньок, урожайності, зимостійкості та життєздатності. 


Новозеландський спосіб боротьби з осами

— 31 серпня 2016 —

Досить оригінальний спосіб боротьби з осами використовують на виноградниках Нової Зеландії.


Догляд за сливою восени

— 31 серпня 2016 —

Щоб з кожним роком урожайність сливових дерев продовжувала "залишатися на висоті", важливо правильно доглядати за рослинами. У тому числі й восени.


Що потрібно зробити у вересні. Календар садово-городніх робіт

— 31 серпня 2016 —

Ось і закінчилося літо - входить у свої права вересень. Однак полегшено зітхнути, нам городникам, доведеться ще не скоро. У перший місяць осені нас чекає маса турбот. А як же - попереду зима і до неї необхідно підготуватися заздалегідь!


Скорцонера, або чорна морква

— 23 серпня 2016 —

Багато дачників часто задаються питанням, як виростити моркву з тієї простої причини, що начебто все роблять як треба, а морква не росте. Вірніше, вона росте, але дивитися на результат не хочеться. А їсти і зовсім нема чого. Причин буває багато. Інший раз доводиться відмовлятися взагалі від вирощування звичної морквини. Але варто подумати, яка рослина-коренеплід може конкурувати з морквою. Такою рослиною є скорцонера.


Час сіяти цибулю і щавель

— 23 серпня 2016 —

Ділянки, що звільнилися від ранніх культур картоплі й капусти, від зелених культур, без догляду залишати не можна, адже їх негайно займуть бур'яни. Фахівці радять посіяти на цих ділянках такі цінні культури як щавель, цибулю-батун, цибулю-слизун.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс