Сад-город

Посадка часнику під зиму й тонкощі вирощування

— 26 жовтня 2019 —

Людство багато тисячоріч використовує часник. Він є й гострою приправою, і лікарем від безлічі захворювань. У їжу вживають усі частини рослини, крім коріння - цибулини, молоді стрілки, квітконоси й листи. Часник буває озимих і ярових видів, що різняться зовнішніми ознаками, властивостями й технологією вирощування.


Виноград восени: обрізка, посадка й догляд - частина 2

— 24 жовтня 2019 —

Як доглядати за виноградом восени? Якщо погода не занадто спекотна, то виноград після збору врожаю не поливають. Для того щоб підготувати коріння винограду до зимівлі, досить буде одного рясного підзимнього поливу в жовтні.


Виноград восени: посадка, догляд і обрізка - частина 1

— 17 жовтня 2019 —

Виноград (лат. Vitis) – рід багаторічних чагарникових ліан сімейства Виноградові. Назва роду походить від слова vitilis, що значить «плетистий». У природі налічується близько 70 видів винограду, що виростають переважно в субтропічній і помірній зонах Північної півкулі. У культурі вирощується виноград культурний (Vitis vinifera), похідний вид від винограду лісового, що виростає в природі по північному узбережжю Середземного моря аж до південного узбережжя Каспію.


Саджанці посадили. Питання залишилися

— 17 жовтня 2019 —

У починаючих садівників після посадки плодових дерев часом виникають питання. Відповідаємо на найчастіші.


Самий корисний компост із опалого листя

— 17 жовтня 2019 —

Як ви поступаєте з опалим листям із саду? Вивозите на смітник або спалюєте? Досвідчені садівники пропонують зробити інакше – приготувати з листяного опаду прекрасний компост, який допоможе підвищити родючість ґрунту на ділянці, добитися щедрого врожаю й заощадити на покупці органічних добрив.


Обрізаємо смородину восени

— 17 жовтня 2019 —

Правильна обрізка порічки восени дозволяє оздоровити кущ, збільшити його врожайність, позбутися низки захворювань і шкідників. Саме тому пропускати цю процедуру не варто, якщо, звичайно, ви відповідальний садівник.


Осіння підгодівля плодових дерев та чагарників

— 16 жовтня 2019 —

Восени рослини віддають свої плоди й готуються до зимової сплячки. Тому в цей період важливо підгодувати плодові дерева й чагарники. Які добрива, як, коли й у яких кількостях потрібно вносити під плодові восени?


Які добрива вносити під перекопування восени для підвищення родючості

— 3 жовтня 2019 —

Наступає важлива пора для садівників і городників – осінь! Багато турбот вона приносить: зібрати останній урожай овочів і фруктів, посадити молоді дерева й чагарники, провести підзимні посіви, укрити суницю на зиму, ну, і звичайно, готовити ґрунт у грядках до нового сезону. Перекопування ґрунту й внесення добрив – справа нелегка, часто багато хто не встигають виконати ці операції або попросту не вистачає сил. Але осінні роботи із ґрунтом дуже важливі – це застава високого врожаю на майбутній рік!


Полив дерев і кущів восени

— 26 вересня 2019 —

Восени сад завершує щорічний життєвий цикл розвитку: дерева й чагарники запасають живильні речовини у пагонах і кореневій системі, рослини скидають листя. Урожай давно зібраний, і залишається тільки допомогти рослинам підготуватися до зимівлі. Один з етапів підготовки – підзимній полив дерев і чагарників. Навіщо він потрібний і як його провести?


Особливості застосування торфу як добрива

— 26 вересня 2019 —

Напевно, всі знають, що таке торф? Тим, хто не знає, відкриємо «страшну» таємницю: торф – це перегнилі (у більшому або меншому ступені) спресовані залишки рослин і тварин. У природі він утворюється в болотах, в умовах підвищеної вологості й утрудненого доступу повітря. Використовується як добриво, горючий (містить до 60% вуглецю) і теплоізоляційний матеріал.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс