Традиційна медицина

«Бабуся, тобі можна все, але потрошку!» Рекомендації з харчування для тих, хто досяг поважного віку

— 23 жовтня 2021 —

Сучасні пенсіонери – великі молодці, вони значно більш мобільні й сприйнятливі до всього нового, чим їхні попередники два покоління назад, проте час бере своє. Особливо, якщо вести малорухливий спосіб життя й не дотримувати принципів здорового харчування з урахуванням віку й захворювань.


ВООЗ спрогнозувала термін завершення пандемії Сovid-19

— 23 жовтня 2021 —

Світ вийде з пандемії коронавірусу вже наступного року.Про це повідомив директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я Ганс Клюге, передає СТВ.


МОЗ показало моторошні фото лікування COVID-хворих та вивезення тіл померлих

— 23 жовтня 2021 —

У відомстві наголосили, що понад 94% українців, госпіталізованих з COVID-19 минулого тижня, не отримали жодної дози антиковідної вакцини.


Чим лікувати трофічну виразку на нозі при варикозі

— 23 жовтня 2021 —

Через венозний застой при варикозній хворобі розвиваються незагойні рани, які в медицині називаються трофічними виразками. Виникають вони раптово, але організм не може побороти патологічний процес, тому що імунітет пригнічений основним захворюванням, через відсутність нормального кровотоку тканини не відновлюються, а некротизуються.


«Запилене скло» або «мутна плівка»: небезпечні ознаки вікових змін очей

— 21 жовтня 2021 —

Вікове погіршення зору наздоганяє практично всіх. Наприклад, вікова далекозорість - пресбіопія. Вона може вперше дати про себе знати в 40-45 років, але буває, що проявляється й пізніше. Однак є й більш серйозні захворювання.


Бронхіт: що робити, якщо кашель не проходить. Приймати антибіотики потрібно в рідких випадках

— 17 жовтня 2021 —

Бронхіт - це запалення бронхів, трубочок, що проводять повітря із трахеї в легені й назад, яке супроводжується кашлем.


Нульова кислотність шлунка

— 17 жовтня 2021 —

Нульова кислотність шлунка вимагає особливої уваги до власного здоров’я. Нехтування лікуванням загрожує розвитком серйозних ускладнень.


Що таке респіраторний етикет і чому не можна чхати в долоню?

— 3 жовтня 2021 —

Щоб занедужати на ковід або іншими гострими респіраторними захворюваннями, людині достатньо просто вдихнути дрібні краплі, які виникають при кашлі й чханні хворого. Убезпечити себе й навколишніх від зараження можна, якщо дотримувати респіраторного етикету, певен лікарі-інфекціоністи.


П’ять міфів про комп’ютерну томографію

— 3 жовтня 2021 —

Комп’ютерна томографія – це безболісний метод променевої діагностики внутрішніх органів, який допомагає виявити безліч захворювань. Він полягає у формуванні моделі певного органа в трьох вимірах за допомогою великої кількості знімків рентгена.


Чому ми старіємо: 5 основних причин

— 3 жовтня 2021 —

Старіння - це досить складний процес, він залежить від безлічі біологічних факторів. Вчені намагаються знайти метод запобігання цьому процесу. Але для початку потрібно дізнатися 5 основних причин, чому ми старіємо.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс