Традиційна медицина

Штам Delta накриє Україну. Назвали терміни

— 19 липня 2021 —

В Україні лікарі передбачають спалах індійського штаму коронавірусу Delta в липні або, коли люди повертатимуться після літніх відпусток. Про це заявила заслужена лікарка-епідеміологиня України Людмила Мухарська, пише РБК-Україна.


ВООЗ повідомила важливу інформацію про вакцинування

— 19 липня 2021 —

У Всесвітній організації охорони здоров'я просять не змішувати вакцини проти Covid-19 від різних виробників. Це може мати погані наслідки.


Чому знижені лімфоцити й що із цим робити

— 19 липня 2021 —

Лімфоцити - це один з видів білих кров’яних тілець (лейкоцитів). Як і всі лейкоцити, лімфоцити виробляються в кістковому мозкові і є найважливішим елементом імунної системи.


Сонячний удар: що робити, якщо від спеки темніє в очах і нудить

— 19 липня 2021 —

Тепловий удар – це перегрів. Він трапляється, коли тіло з яких-небудь причин не може охолонути, тобто повернутися до здорової температури (її значення - від 36,1 до 37,2°С).


Не менш небезпечний, ніж куріння: лікарі назвали фактор ризику ранньої смерті

— 11 липня 2021 —

До загальноприйнятих вимог збереження здоров'я, таких як не курити, більше рухатися, не зловживати алкоголем, треба додати ще одну, впевнені вчені.


Краще триматися в тіні: Комаровський назвав найнебезпечніший час для прогулянок на сонці

— 11 липня 2021 —

Відомий український педіатр Євген Комаровський не рекомендує українцям перебувати на сонці в проміжку з 10 до 16 годин.


Які хвороби передаються через брудні руки

— 11 липня 2021 —

Хоча всі чудово знають, що брудні руки – причина більшості інфекційних захворювань, зайвим не буде ще раз нагадати, чому важливо дотримуватись гігієни рук!


Нижче за Африку: стало відомо про середню тривалість життя в Україні

— 8 липня 2021 —

Середня тривалість життя в Україні нижча за тривалість життя в Африці та в усіх інших країнах світу. Мова йде про віковий поріг у 63 роки для чоловіків, та в 73 роки для жінок. Про це на форумі "Україна 30. Здорова Україна" повідомила директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України Елла Лібанова.


У МОЗ розповіли про дії, якщо вас укусила змія

— 8 липня 2021 —

За даними Міністерства охорони здоров'я, з початку року від укусів змій постраждали понад два десятки українців. Загалом за рік фіксують кілька сотень таких звернень. Саме тому у МОЗ вирішили нагадати, що потрібно знати про змій та першу медичну допомогу, щоб захиститися.


Який орган на тілі треба терти, якщо стало погано на сонці

— 8 липня 2021 —

У спеку треба намочити зап'ястя у холодній воді на 15 секунд. Інакше виникне головний біль через підвищене навантаження на серце. Від цього з'являється задишка та стискає у грудях.



Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс