Сад-город

Пряні трави на підвіконні

— 14 грудня 2016 —

Пряні трави можна успішно вирощувати на кухонному підвіконні в зимовий час і істотно різноманітити асортименти зелені, наявної в продажі.


Визначаємо готовність компосту

— 14 грудня 2016 —

Створення компосту - хоч і не найскладніше, але теж свого роду мистецтво. Для того щоб одержати якісні органічні добрива, необхідно не просто зібрати рослинні матеріали та інші компоненти в якому завгодно місці, а дотримати технології, що дозволяє відходам перегоріти й визріти, перетворившись на краще (і найунівер-сальніше) з доступних для саду органічних добрив. 


Календар садово-городніх робіт на грудень

— 7 грудня 2016 —

Грудень починає холодну зиму. Відлиги змінюються різким похолоданням. Іноді в грудні повністю сходить сніжний покрив. Але ж селяни називали сніг своїм багатством: "Сніг у полях - зерно в засіках". Сонце ходить усе нижче, а дні стають усе коротше і темніше. Грудень - найтемніший місяць у році, однак у грудні ж наступає день сонцестояння: сонце повертає на весну.


Омолодження старих дерев

— 7 грудня 2016 —

Проведіть сильну, так звану омолоджувальну обрізку, якщо старе дерево різко знижує врожаї й починає сохнути з верхівки.


Утеплюємо рослини сітками з листям

— 7 грудня 2016 —

Дуже часто радять використовувати як утеплювач для садових рослин, що йдуть у зиму, опале листя. 


Вирощуємо яблуню і грушу з живця

— 23 листопада 2016 —

Скажіть, а ви б хотіли, щоб яблуні та груші розмножувалися так само просто, як смородина? Настриг живців, укоренив, посадив і порядок! Мрії, мрії... Не такі вже й нездійсненні мрії, як виявилося. Пробували садівники виростити грушу або яблуню з живця й у багатьох виходило. Варто й нам освоїти цей метод, чи не правда?


Заготовлюємо живці винограду. Як зберегти посадковий матеріал до весни?

— 23 листопада 2016 —

Виноградна лоза, нарізана восени на живці (цибухи) - це основа майбутнього винограднику. І від того, як ви її заготовите або придбаєте, як збережете, залежить вихід саджанців винограду і приживлюваність щеплень навесні наступного року. Головне - завжди пам'ятати, що живець - це живий, дихаючий організм.


Шпари під яблунею

— 16 листопада 2016 —

Чималу шкоду може нанести дереву навіть проста справа - перекопування пристовбурного кола. Недосвідчені садівники в більшості випадків користуються при цьому лопатами, та ще й ставлять знаряддя перпендикулярно до коренів дерева. У результаті не один корінь буде зачеплений або порізаний. Тому раз і назавжди потрібно засвоїти правило: до пристовбурного кола підступаємо тільки з вилами.


Саджанці з підвіконня або секрет зимового розмноження смородини

— 16 листопада 2016 —

Смородина - дуже цінна ягода, що містить велику кількість вітаміну С. Вона не дуже примхлива у догляді, легко розмножується.


Правильне розкорчування

— 16 листопада 2016 —

Бувають обставини, коли необхідно викорчувати дерево, чи то невигойно хворе, чи то безнадійно покалічене бурею. Розкорчування - завдання нелегке. З недосвідченості рубають дерево під корінь, а потім, щоб не боротися з поросллю від кореня, із зусиллями видирають пень. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс