Сад-город

Побілка дерев: коли, як і чи потрібна взагалі

— 28 жовтня 2015 —

Побілені дерева в нашій країні давно вже стали символом повсюдно проведеного суботника. За традицією після всіх спільних прибиральних робіт виносяться відра з вапном. Білосніжні штамби дерев, а заодно й стовпи, що потрапили в поле зору, - як знак: місія трудового десанту виконана. Не дивно, що багато хто вважає побілку дерев чисто декоративним актом і відноситься до неї відповідно. А насправді вона надзвичайно важлива в житті дерева.


Напередодні зими

— 28 жовтня 2015 —

У листопаді, останньому місяці дачного сезону, основні турботи спрямовані на підготовку до зими. І на городі, і в саду, і у квітнику роботи вистачає, адже увага потрібна майже кожній рослині-багатолітнику.


Осіння обрізка в саду

— 21 жовтня 2015 —

Багато садівників задаються питанням, коли краще робити обрізку в саду: навесні або восени? А якщо восени, то чи не нашкодить це рослинам? І, може, все-таки краще перенести роботи із секатором у саду на більш сприятливий період? На всі ці питання відповісти однозначно складно, оскільки кожна культура має свої особливості розвитку і, відповідно, висуває індивідуальні вимоги до строків і якості  проведення обрізки. До того ж велике значення має те, про який кліматичний регіон йде мова. Так що розглядати дану тему потрібно не глобально, а по пунктах, інакше розібратися, що до чого, буде досить важко.


Як зберегти взимку невисаджені саджанці плодових дерев

— 21 жовтня 2015 —

Саджанці плодових найкраще купувати у вересні - це аксіома. Але осіння погода непередбачена, та й справ у саду ще дуже багато. Як бути, якщо місця для кущів-дерев ще не готові і ви не впевнені, що вдасться посадити їх у строк? Виручить перевірений спосіб зберігання саджанців - садовий прикоп.


Для чого потрібне осіннє перекопування грунту

— 13 жовтня 2015 —

Не будемо впадати в крайності, адже є люди які не копають практично ніколи, так само як і ті, хто перекопує свій сад - город суцільним чином. Розберемося насамперед у плюсах і мінусах такої звичайної здавалося б операції, як перекопування. Для чого, власне, люди копають у себе на дачі, для чого потрібно брати лопатою ґрунт і перевертати, у чому смисл цієї операції.


Секрети правильного збирання врожаю моркви

— 13 жовтня 2015 —

Морква тим корисніша, чим довше вона залишається на грядці, тому що саме в осінні дні в ній інтенсивно накопичуються живильні речовини та вітаміни. І разом з тим з усіх коренеплодів, мабуть, у моркви, більше чим у інших овочів, від правильності вибору строків збирання залежать і розмір, і якість урожаю, і схоронність коренеплодів узимку.


Садимо дерева і кущі

— 13 жовтня 2015 —

Як тільки обпаде листя ій нічні температури наблизяться до нульових позначок, починайте посадку і пересадження плодоносних дерев і кущів. Якщо ви ще не приготували посадкові ями, то викопати їх потрібно вже зараз.


Лікувати грунт краще восени

— 7 жовтня 2015 —

Кожний садівник і городник знає, що у нас ґрунти з надлишковою кислотністю не рідкість. Такі ділянки впізнають за бур'янистою рослинністю, що їх вбирає - хвощ-сосонка, жовтець, щавлі різних видів. Більшості ж культурних рослин, щоб добре розвиватися та плодоносити на таких ґрунтах, потрібна допомога городника. А значить, не зайвим буде замовити характеристику ґрунту для ваших ділянок в агрохімічній лабораторії.


Осіннє внесення добрив

— 7 жовтня 2015 —

Осіннє внесення добрив справедливо вважається основним - указують нам учені агрономи. І практика городників-аматорів підтверджує, що це дійсно так. Більше того, такий агрозахід належить до невідкладних робіт. 


Підзимові посіви

— 7 жовтня 2015 —

Однією з найцінніших якостей успішного городника є грамотний розподіл праці й часу. Роботи на землі завжди багато, а тому виконавши певні операції восени, можна трохи розвантажити себе навесні. Але що може полегшити весняну працю? Відповідь - підзимові посіви!Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс