Ваш дім

10 помилок у прибиранні, через які в будинку стає тільки брудніше

— 19 лютого 2022 —

Не варто так робити, якщо прагнете добитися ідеального порядку й чистоти.


Домашні тварини та ялинка: які небезпеки приховує у собі новорічне дерево для домашніх котиків і собак

— 16 січня 2022 —

Новорічна ялинка так подобається дорослим і дітям, а ще вона може бути небезпечною! Для кого? Для домашніх тварин! Адже вона така гарна, яскрава й приваблива. Що ж робити?


Як зробити стіл своїми руками: що вибрати для підстілля

— 16 січня 2022 —

Завжди цікаво зробити річ своїми руками, а особливо з дерева. Єдине, потрібно мати достатньо необхідного матеріалу, інакше довести проект до розуму не вийде. Про що це ми? У цій статті ми пропонуємо вивчити корисні креслення, щоб зробити стіл своїми руками. Але зрозуміло, що не в усіх найдеться достатньо столярного інструмента й для цього ми підготували ідеї: підстілля своїми руками з готових виробів. Вам тільки доведеться обробити каркас і прикріпити стільницю.


5 рецептів, щоб новорічна ялинка стояла якнайдовше

— 28 грудня 2021 —

Щоб такого додати у воду, щоб ялинка простояла якнайдовше? Марганцівку, цукор, аспірин?


Короткий прогноз для знаків Китайського гороскопа

— 28 грудня 2021 —

Як відіб’ється рік Тигру на представниках інших знаків Китайського гороскопа?


Новий рік 2022 - Синього Водяного тигра

— 28 грудня 2021 —

З 1 лютого 2022-го почнеться Рік Синього Водяного Тигру. Але за традицією піддобрювати новий символ року по східному календарю ми починаємо в ніч з 31 грудня на 1 січня. А тому хочеться прямо зараз знати, що принесе цей новий рік, яким він буде, до чого готуватися й чого чекати. Ну й звичайно ж, варто вже починати готуватися до зустрічі Нового року, продумавши ідеальний декор, образ й атмосферу.


Як і де правильно зберігати волоські горіхи

— 17 грудня 2021 —

Жири, що втримуються в ядрах волоських горіхів, стають головною причиною їх нетривалого зберігання. При створенні правильних умов цей період може значною мірою збільшитися. Уважається, що волоські горіхи краще зберігаються в шкарлупі, чим без неї. Щільна оболонка не тільки запобігає негативному впливу світла, але й сповільнює виробіток олії.


Як поводитися з вовняними речами, щоб вони довше зберігали свій зовнішній вигляд

— 2 грудня 2021 —

Беріть на замітку корисні поради, які допоможуть вам зберегти речі з вовни.


Як позбутися запаху вогкості у квартирі

— 2 грудня 2021 —

Джерелом неприємного запаху вогкості в приміщеннях може бути цвіль. Вона активно розбудовується у вологих місцях. Вивести цвіль буває дуже складно, але це необхідно, тому що даний грибок завдає шкоду здоров’ю людину.


Гербарій у склі

— 19 листопада 2021 —

Ще одна крута ідея, з якою інтер’єр будинку заграє новими фарбами, – це саморобний гербарій під склом. Виготовити його можна декількома способами.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс