Сад-город

Щеплення плодових дерев: основні правила та секрети

— 3 квітня 2021 —

Кожен, хто вирощує сад рано чи пізно задумується над питанням щеплення плодових дерев. Професіонали і садівники-початківці таким чином намагаються збільшити кількість сортів на одному дереві, покращити якість плодів, відновити пошкоджені гілки.


Підготовка насіння, посів і догляд за морквою

— 27 березня 2021 —

Визначити чи годиться насіння для посіву, можна по його запаху – свіже насіння, що пролежало не більше двох років і  має здатність до сходження, має морквяний запах.


Чому не прокльовується насіння перцю при замочуванні

— 27 березня 2021 —

Не всі дачники сіють насіння перців, навіть з покупних пакетиків, коли виробник вже про все подбав, без додаткової обробки. Багато хто проводить знезараження в слабкому розчині марганцівки або хоча б замочування в стимуляторах росту.


Краща земля для розсади й підгодівля

— 20 березня 2021 —

Земля для розсади – це основа для майбутнього розвитку культури. Нам здається, що із самого початку вона повинна бути дуже живильною, але це не зовсім так.


Чим обприскувати дерева навесні

— 19 березня 2021 —

У великих садових господарствах для одержання великого врожаю фруктів і ягід  проводять від 10 до 16 обприскувань дерев за сезон. Власники бізнесу зацікавлені у виробництві фруктів максимально гарного, «товарного» якості, а екологічність даного методу агротехніки другорядна.


Обробка полуниці навесні

— 19 березня 2021 —

Тільки-но наступає весна, садівники вже поспішають подбати про свою ділянку. Якщо ж на ділянці росте полуниця - то таких турбот завжди багато. Починати роботу на грядках з полуницею потрібно відразу після танення снігу.


Перший приїзд на дачу навесні: перелік важливих справ, про які ви не повинні забути

— 7 березня 2021 —

Ви вже напевно думали, із чого почати догляд за ділянкою навесні. Спереду багато справ, здається, що часу на все не вистачить. Але не хвилюйтеся, ми розповімо про основні роботи. Тепер ви будете впевнені, що найважливіше успішно виконане!


Якщо ґрунт виснажується. Як визначити, які добрива потрібно внести

— 7 березня 2021 —

Всі добрива ділять на мінеральні, органічні та бактеріальні. І, незважаючи на те, що зараз у моді мікроби й органічні добрива, найбільш широко використовуються мінеральні добрива.


Як визначити строки посіву насіння овочевих культур на розсаду?

— 27 лютого 2021 —

Запеклі городники, знудьгувавшись по роботі із землею, частенько вже після Нового року розвертають підготовку до вирощування розсади, щоб якомога раніше посіяти насіння овочів. Скуповують різне насіння, заготовляють ґрунт і всякі торф’яні горщики й таблетки, ящики, коробки, скляночки… І мало не з кінця січня, засукавши рукава, приступають до таїнства посівної.


Розкислення ґрунту. Чому краще гіпсувати, а не вапнувати

— 27 лютого 2021 —

Замість вапна, поташу або деревного попелу для розкислення ґрунту краще використовувати гіпс, алебастр, крейду, доломіт, роздрібнений старий цемент, штукатурку, у тому числі й суху, або яєчну шкаралупу.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс