Сад-город

І все росте як на дріжджах

— 20 травня 2015 —

Дріжджі - це відмінний стимулятор росту для рослин. Вони багаті живильними речовинами, що необхідні рослинам, поліпшують мікрофлору ґрунту і придушують розвиток хвороботворних мікроорганізмів. 


Її люблять усі, а вирощувати вирішується не кожний

— 20 травня 2015 —

Мова йтиме про цвітну капусту. Адже відомо, що це - незамінний продукт дієтичного і дитячого харчування. 


Чому жовтіє часник? 7 основних причин

— 13 травня 2015 —

Чому жовтіє часник? 7 основних причин


Незвичайний кабачок

— 13 травня 2015 —

Цей незвичайний овоч називається лагенарія (індійський огірок або в'єтнамський кабачок) - однолітня рослина сімейства гарбузових. До нас завезли його порівняно недавно, хоча вирощують з античних часів.


Слимаки в саду: 10 способів боротьби

— 13 травня 2015 —

Зазвичай слимаки з'являються на території заміської ділянки ранньою весною, а зникають лише пізно восени. Таким чином, плоди їхньої «праці» відчуваються практично весь сезон.


Секрети гарної моркви

— 6 травня 2015 —

Моркву саджають багато садівників-любителів, і це цілком з'ясовно. Загальновідомо, що морква - це один із найкорисніших і кращих продуктів для печінки, нирок і травного тракту. Морква сприяє здоровому обміну речовин, допомагає від діареї та інших проблем травної системи, вбиваючи шкідливі бактерії.


Квіткові культури як сидерати та репеленти

— 6 травня 2015 —

Квіткові культури як сидерати та репеленти


Хитрості догляду за огірками в теплиці

— 6 травня 2015 —

При правильному догляді, у теплиці в першу чергу на дорослій рослині видаляють жовте листя і пагони, що відплодоносили. Здорове зелене листя не чіпають - воно годує кожний плід, що наливається під ним. 


Що таке сівозміна?

— 29 квітня 2015 —

Це науково обґрунтоване чергування культур за місцем і роками. При його введенні площу розбивають на приблизно рівні ділянки й висівають культури в певній послідовності. Звичайна кількість ділянок - від чотирьох до десяти.


Цибульна лушпайка - скарб для дачників

— 29 квітня 2015 —

Ми часом проходимо повз старі і перевірені засоби підвищення врожаю або боротьби зі шкідниками і хворобами.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс