Народна медицина

Кропива в народній медицині

— 7 травня 2021 —

Кропива – бур’ян, що не тільки жалить, це ще й лікарська рослина. З нею ми знайомі ще з дитинства. Вона росте біля будинків, під парканами, уздовж лісових стежок. Тому всі ми знаємо, наскільки не приємні її опіки. Але не всі знають про лікувальні властивості кропиви.


Лікування екземи натуральними засобами

— 30 квітня 2021 —

Для лікування важких випадків шкірних захворювань у пізній стадії використовуйте комбінацію, яку називають «Комбінацією для кісток, плоті й хрящів» (По книзі «HERBAL HOME HEALTH CARE» by Dr. John R. Christopher.). Застосовують цей засіб внутрішньо й зовні.


Дієтолог розповіла про користь оселедця для серця

— 30 квітня 2021 —

Оселедець, який так полюбився багатьом, виявився дуже корисної для серця й щитовидної залози рибою. Як пояснила дієтолог Світлана Фус, завдяки калію й магнію, що входять до складу продукту, також можна поліпшити стан судин.


Відновлюємо здоров’я після харчового отруєння

— 30 квітня 2021 —

Якщо ви вживаєте заходів, щоб захистити себе, але все-таки в остаточному підсумку одержуєте харчове отруєння, знайте, що є кілька способів, які допоможуть підтримати організм під час лікування. І навіть, якщо у вас було харчове отруєння  в минулому, ви можете спробувати знищити старі бактерії, які усе ще можуть перебувати в організмі.


5 способів використання олії чайного дерева при шкірних захворюваннях

— 16 квітня 2021 —

Олія чайного дерева, або олія мелалеуки, як її іноді називають, являє собою ефірну олія, що одержують з листя Melaleuca alternifolia, невеликого дерева.


Шпинат городній: користь для здоров'я

— 15 квітня 2021 —

Шпинат — це листовий овоч, без якого не обходиться жоден здоровий раціон. Його зелене листя багате на рослинний білок, вітаміни та різні мікроелементи.


Як какао впливає на організм людини

— 3 квітня 2021 —

Какао не лише смачне, а ще й корисне. Коли набридає чай або кава, рука несвідомо тягнеться до пачки з какао, особливо якщо з темним шоколадом організм погано "товаришує". Ми з'ясували, що какао насправді є досить корисним продуктом, який точно заслуговує на появу у нашій домівці. Давайте поговоримо про диво-напій більш детально.


Діючий, але забутий спосіб лікування суглобів фольгою

— 26 березня 2021 —

Мало хто знає,що фольгу можна використовувати для лікування багатьох хвороб.


Корисні властивості картопляного соку

— 26 березня 2021 —

Корисні властивості картопляного соку були відомі ще нашим далеким предкам. Завдяки своїм цілющим властивостям, картопля рятувала людей під час епідемії цинги, що згубила тисячі людських життів по всій Європі.


Березовий сік - корисний подарунок природи

— 18 березня 2021 —

Березовий сік - дуже цінний продукт, що надає сприятливий вплив на весь організм людини. Точний період виділення березового соку встановити важко, тому що він залежить від погодних умов.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс