Сад-город

Вирощування кореневої селери: поради та секрети гарного врожаю

— 25 листопада 2015 —

Виростити багато соковитих великих і круглих коренеплодів селери та всю зиму їсти відмінні вітамінні салати... мрієте про таке? Але ще жодного разу не пробували саджати кореневу селеру або пробували, але отримали дрібні невиразні корінці та відмовилися від цього наміру?


Як зберегти врожай капусти до весни

— 25 листопада 2015 —

Завдяки великій розмаїтості сортів капусти білокачанної вживати її у свіжому вигляді можливо практично цілий рік. Правда, для тривалого зберігання підійдуть аж ніяк не всі сорти. 


Як зберегти живці винограду

— 18 листопада 2015 —

Правильне зберігання живців винограду вирішальним чином визначає якість і відсоток виходу повноцінних саджанців. Дуже важливо, щоб до моменту посадки (при вирощуванні кореневласних саджанців) або щеплення (для  щеплених саджанців), живці залишалися свіжими та здоровими.  Що все це значить? І що для цього необхідно робити?


Омолодження смородини

— 18 листопада 2015 —

Отже, ви купили ділянку, і разом із землею вам від колишніх господарів дісталися плодово-ягідні насадження. Чи не чудово? Просто відмінно, та тільки от кущам смородини й аґрусу на вигляд років по 15-20, багато з них хворіють, вражаються шкідниками і плодоносять неважливо.


Укриття виноградників на зиму

— 11 листопада 2015 —

Виноград - рослина звичайна для країн з помірним, субтропічним або тропічним кліматом. Культивовані сорти винограду, столові і технічні, переважно вирощуються в регіонах з м'якою нетривалою зимою. Але виняткові сорти можуть переносити низькі температури, не загинувши або не втративши здатність давати врожай. Це сорти, що мають достатню морозостійкість і зимостійкість.


П'ять помилок при зберіганні картоплі

— 11 листопада 2015 —

Ось здавалося б, усе зробили правильно: виростили відмінної якості картоплю, вчасно зібрали та просушили врожай, прибрали його для зимового зберігання. Але...


Посадіть китайський лимонник

— 4 листопада 2015 —

Ця незвичайна для наших широт рослина являє собою гарну ліану з дерев'янистим стеблом, яке покриває зелене листя. До осені на ній дозрівають яскраво-червоні ягоди з гіркувато-кислим смаком. Але лимонником її називають не через те, а тому що всі її частини пахнуть лимоном, якщо їх потерти.


Готуємо малину до зими

— 4 листопада 2015 —

Зазвичай малина витримує морози, звичайно ж, при дотриманні правильних агротехнічних прийомів вирощування. У південних регіонах і в таких, де зими слабкі, малині ніякий захист узимку не потрібен. Зараз є багато морозо-тривких сортів малини, які успішно ростуть, і плодоносять у різних куточках України.


Побілка дерев: коли, як і чи потрібна взагалі

— 28 жовтня 2015 —

Побілені дерева в нашій країні давно вже стали символом повсюдно проведеного суботника. За традицією після всіх спільних прибиральних робіт виносяться відра з вапном. Білосніжні штамби дерев, а заодно й стовпи, що потрапили в поле зору, - як знак: місія трудового десанту виконана. Не дивно, що багато хто вважає побілку дерев чисто декоративним актом і відноситься до неї відповідно. А насправді вона надзвичайно важлива в житті дерева.


Напередодні зими

— 28 жовтня 2015 —

У листопаді, останньому місяці дачного сезону, основні турботи спрямовані на підготовку до зими. І на городі, і в саду, і у квітнику роботи вистачає, адже увага потрібна майже кожній рослині-багатолітнику.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс