Сад-город

Народні засоби боротьби з хворобами огірків

— 17 червня 2015 —

Відоме прислів'я про те, що хворобу легше запобігти, чим лікувати в абсолютній мірі підходить і при вирощуванні огірків, де застосування профілактичних методів цілком виправдує наступний результат. 


Кріп - ароматна пряність

— 10 червня 2015 —

Кріп - одна з найпоширеніших у городі рослин. Його можна зустріти практично на кожній ділянці. Кріп легко сіяти, він не примхливий у догляді, і в підсумку ви отримуєте ароматну пряність, доречну в будь-якій страві. 


Як проріджувати моркву

— 10 червня 2015 —

Ви згадали, що вам потрібно б прорідити моркву. Добре. Спочатку розберемося, чи потрібне нам це проріджування. Якщо ви сіяли моркву на паперовій стрічці або розкладали в борозни з потрібним інтервалом (як мінімум 2 см), то й проріджувати вам нема чого. Якщо ж ви сіяли по-старинці, то вам обов'язково доведеться прорідити посіви, тому що розумного врожаю ви не дочекаєтеся.


Чи потрібний торф як добриво

— 10 червня 2015 —

Торфу садівники намагаються придбати якнайбільше. Відразу ж розсипають на грядках, під деревами, кущами, і, заспокоєні, чекають урожаю, який, по ідеї, має підскочити до неймовірних розмірів. Користі від цього, як правило, не буває. І ось чому.


Як позбутися колорадського жука. Народні способи боротьби

— 10 червня 2015 —

Мабуть, для картоплі немає більш злісного шкідника, чим колорадський жук. Цей ненажерливий шкідник здатний доставити масу турбот городникам, а при неналежній з ним боротьбі може повністю знищити всі посадки картоплі. 


Жовтіє листя на полуниці

— 3 червня 2015 —

Незважаючи на те, що полуниця (садова суниця) - ягода досить невибаглива у вирощуванні, все-таки й вона може доставити турбот городнику. Зокрема, найпоширенішою проблемою при вирощуванні полуниці є зміна кольору полуничного листя із зеленого, на більш світлий, а в окремих випадках лист може стати практично жовтим. Так чому ж жовтіє листя полуниці?


Городу знадобиться: сода, cіль і гірчиця

— 3 червня 2015 —

Справжні садівники, городники, дачники завжди знайдуть вихід з будь-якої ситуації. Здавалося б, ну що може робити дачник у продуктовому відділі магазина? Звичайно, прийшов за продуктами, подумаєте ви. І будете праві... або майже праві. Тому що досвідчені городники ходять у продуктовий магазин не тільки для себе, але й... для саду.


Полив і підживлення картоплі

— 3 червня 2015 —

Догляд за картоплею полягає в поливі картопляних грядок, що проводять 2-3 рази за весь період залежно від погодних умов. 


Боротьба з павутинним кліщем на баклажанах

— 3 червня 2015 —

Мабуть, головним ворогів баклажанів, або як їх ще називають синенькі, є колорадський жук, що віддає перевагу листям баклажана навіть основному своєму меню - картопляним кущам. Однак не меншу шкоду рослинам наносить малюсінька, але досить ненажерлива комаха - павутинний кліщ.


Перець солодкий, перець гіркий: відстань між грядками

— 3 червня 2015 —

Багато дачників намагаються на своєму городі розмістити якнайбільше різних овочевих культур. Хочеться мати й болгарський перець, і гіркий. А багато хто говорить, що саджати їх поруч не можна. От багато хто й мучається питаннями: на якій відстані один від одного саджати гіркий і солодкий перець, чи можливе перезапилення перців, як вибрати потрібну відстань між солодким і гірким перцем, щоб не зіпсувався смак плодів?Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс