Сад-город

Вирощуємо дайкон

— 3 грудня 2014 —

Багато людей думають, що дайкон є назвою редьки - це не так, хоча в народі і прозвали його «японською редькою». Він схожий за спорідненністю, але є окремою культурою, що має власні цінні морфологічні та біологічні ознаки.


Калина червона, уже не гірка

— 3 грудня 2014 —

Багато кому знайомий цей декоративний чагарник. Квітує калина в травні-червні. Яскраво-червоні гіркуваті плоди дозрівають у серпні-вересні.


Золота або золотава смородина

— 26 листопада 2014 —

Цей чагарник часто приймають за гібрид смородини з аґрусом, адже   листя у неї, як в аґрусу. Але це не гібрид, а золотава смородина. Назву свою вона отримала через золотаво-жовті квітки із приємним сильним ароматом, зібрані по 5-7 штук у кисті.


5 міфів про зимове вкриття рослин

— 26 листопада 2014 —

Взимку навіть витривалим рослинам буває нелегко, особливо в останні роки. Погода стала зовсім непередбаченою, захищати свій сад від її капризів усе сутужніше. Та й чи завжди ми маємо надійну інформацію про те, як правильно вкривати рослини на зиму? 


Напередодні зими

— 26 листопада 2014 —

У листопаді, останньому місяці дачного сезону, основні турботи спрямовані на підготовку до зими. І на городі, і в саду, і у квітнику роботи вистачає, адже увага потрібна майже кожній рослині-багатолітнику.


Секрети вирощування айви

— 19 листопада 2014 —

Мало кому не знайомі великі яскраво-жовті плоди айви звичайної. Тільки щоб одержувати її чудові плоди у великому обсязі, недостатньо просто посадити саджанці. Необхідно ще виконати комплекс необхідних прийомів.


Готуємо садовий вар у домашніх умовах

— 19 листопада 2014 —

Без садових замазок (варів) у саду не обійтися. Вони потрібні і при щепленнях, і при ушкодженні дерев гризунами, і якщо обдерто кору при обробці або ж при обрізці були нанесені великі рани. Звичайно, садовий вар можна купити в магазині, а можна й приготувати самим.


Дачні екзоти. Вирощуємо цибулю-часник

— 12 листопада 2014 —

Останнім часом городники-любителі та, мабуть, і професіонали, усе більше уваги приділяють «заморським» рослинам. Це й зрозуміло: деякі з них більш ефективні за врожайністю та більш привабливі за смаком, ніж наші традиційні городні культури. Взяти хоча б японську редьку - дайкон, що добре прижилася на наших городах. А ось про такий овоч, як рокамболь цього сказати не можна, він поки ще рідко зустрічається на грядках наших дачників.


Де зимують шкідники саду

— 12 листопада 2014 —

На вулиці - листопад. Незабаром ваш сад буде занурений в оздоровчий зимовий сон. Вам теж хочеться відпочити від садових турбот, однак... Ваш погляд ловить мелькання в повітрі сірувато-жовтих крил - це зимовий п'ядак. Життя не закінчується навіть узимку, лише завмирає на час. Гусениці зимового п'ядака - злісні шкідники, здатні завдати чималої шкоди плодовим та іншим листяним деревам.


Вирощування часнику

— 5 листопада 2014 —

Підходять до кінцю строки посадки озимого часнику. У зв'язку із цим не зайвим буде дізнатися особливості вирощування цієї корисної рослини.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс