Сад-город

Горох усе літо

— 27 травня 2015 —

Таку овочеву культуру, як горох, можна зустріти практично на кожному городі. Але, що ми знаємо про неї? Те, що вона належить до бобових, має властивість акумулювати на своїх бульбочках азот, любить чіплятися вусиками за опори... І, мабуть, усе! Однак культура ця не настільки примітивна, як здається на перший погляд, і тому її варто не тільки вирощувати, але й експериментувати з нею.


Як поквапити білокачанну капусту

— 27 травня 2015 —

Як і будь-яка овочева культура, білокачанна капуста має свої секрети, і стосуються вони не тільки правильних строків посадки, норм поливу та захисту рослин від шкідників, але правил, що дозволяють зібрати гарний урожай у більш ранній термін. 


Відвар полиню знищує гусениць

— 20 травня 2015 —

Дворазова обробка саду настоєм полиню з інтервалом сім днів знищує гусеницю в саду.


Як без ваг визначити дозу добрив

— 20 травня 2015 —

Найкраще користуватися... звичайною сірниковою коробкою і відром.


І все росте як на дріжджах

— 20 травня 2015 —

Дріжджі - це відмінний стимулятор росту для рослин. Вони багаті живильними речовинами, що необхідні рослинам, поліпшують мікрофлору ґрунту і придушують розвиток хвороботворних мікроорганізмів. 


Її люблять усі, а вирощувати вирішується не кожний

— 20 травня 2015 —

Мова йтиме про цвітну капусту. Адже відомо, що це - незамінний продукт дієтичного і дитячого харчування. 


Чому жовтіє часник? 7 основних причин

— 13 травня 2015 —

Чому жовтіє часник? 7 основних причин


Незвичайний кабачок

— 13 травня 2015 —

Цей незвичайний овоч називається лагенарія (індійський огірок або в'єтнамський кабачок) - однолітня рослина сімейства гарбузових. До нас завезли його порівняно недавно, хоча вирощують з античних часів.


Слимаки в саду: 10 способів боротьби

— 13 травня 2015 —

Зазвичай слимаки з'являються на території заміської ділянки ранньою весною, а зникають лише пізно восени. Таким чином, плоди їхньої «праці» відчуваються практично весь сезон.


Секрети гарної моркви

— 6 травня 2015 —

Моркву саджають багато садівників-любителів, і це цілком з'ясовно. Загальновідомо, що морква - це один із найкорисніших і кращих продуктів для печінки, нирок і травного тракту. Морква сприяє здоровому обміну речовин, допомагає від діареї та інших проблем травної системи, вбиваючи шкідливі бактерії.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс