Сад-город

Компост, що сам росте і сам рихлить

— 10 серпня 2016 —

Добриво це, так зване зелене, інакше називається сидерацією, від латинського слова sidera - зірки, чим указується, що силу свою воно черпає як би з неба...


Особливості вирощування цукрової кукурудзи на своїй ділянці

— 10 серпня 2016 —

Якщо ви піклуєтеся про своє здоров'я або просто любите поласувати свіжозвареними кукурудзяними качанами, посадіть цю чудову рослину на своїй ділянці! Але незважаючи на те, що вирощування кукурудзи цукрової не становить особливої складності, все-таки є секрети агротехніки й у цієї невибагливої культури.


Посадка суниці: як підготувати ґрунт

— 3 серпня 2016 —

Суниця - багаторічна рослина. Тому підготовка ґрунту перед посадкою має дуже великий вплив на врожайність культури протягом усього періоду її життя, тим більше що внесення органічних добрив після посадки не дає потрібного ефекту внаслідок недосконалого закладення.


Серпень: що робити в саду й на городі?

— 3 серпня 2016 —

У таку погоду, коли температура ґрунту знижується до 12 градусів тепла, коренева система теплолюбних рослин не працює, і щоб зберегти крапку росту, рослини починають забирати живильні речовини з листя, тому листя передчасно жовтіє й обпадає. Для того щоб підтримати рослини, необхідно робити позакореневі підживлення. 


Чому огірки бувають гіркими?

— 27 липня 2016 —

Огірок - ніжна і примхлива рослина. Огірок родом з вологих тропічних лісів Індії. У природних умовах він росте в тіні дерев, практично не бачить прямих сонячних променів; вологи він одержує цілком достатньо - з рясними тропічними дощами, а з різким нічним зниженням температури, характерним для нашої смуги, дикий огірок зовсім незнайомий.


Боротьба зі слимаками на городі: всі засоби гарні

— 27 липня 2016 —

Слимаки... Це шкідники, яких можна побажати тільки лютому ворогу на город. Усілякі види капуст, перці, баклажани, полуниця, салати й багато декоративних культур щорічно страждають від навали ненажерливих молюсків. Позбутися їх раз і назавжди неможливо, але є способи скоротити їхню чисельність, віднадити від улюблених грядок і зменшити втрату, що наноситься урожаю.


Удобрювання ґрунту в липні. Чим підживити рослини

— 20 липня 2016 —

У цьому місяці активно закладається основа для майбутнього врожаю. На городі наливаються коренеплоди, формуються плоди і ягоди, зав'язуються качани середньо- і пізньостиглої капусти. Її необхідно підживити в першу чергу.


Як зберігати часник: перевірені способи

— 20 липня 2016 —

Нехай часник і не є овочем першої необхідності, проте він надзвичайно популярний у наших "присадибних господарствах". Ці гострі й ароматні зубки вирощує кожний. Але виростити - це півсправи. Хотілося б ще й зберегти отриманий урожай, як мінімум, до весни, а ще краще до літа, причому зробити це в умовах квартири, заощадивши місце в льосі для інших овочів. 


Що робити, якщо жовтіє листя в огірків

— 13 липня 2016 —

Пожовтіння листя в огірків - проблема, з якою зіштовхується майже кожний городник. В одних жовтіє або покривається плямами нижнє листя, в інших огірки жовтіють, в'януть і засихають, у третіх - листя жовтіє по краях, утворюючи свого роду облямівку. Чому жовтіє листя в огірків, найчастіше не так вже і просто зрозуміти, тому що причин багато і, здається, що всі вони підходять під ваш випадок. А треба ж щось робити, урожай адже втрачати не хочеться. Як попередити пожовтіння огіркового бадилля і що робити, якщо листя в огірків уже почало жовтіти? Зараз з'ясуємо.


Садівничі таємниці

— 13 липня 2016 —

Кожний садівник, що любить свою справу, готовий зробити все, щоб виростити здорові та гарні рослини без хімічних добрив і пестицидів. У наш час практично неможливо знайти овочі й фрукти, які дозріли б без використання хімії... Уся цінність таких продуктів втрачається.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс