Сад-город

Як проріджувати моркву

— 10 червня 2015 —

Ви згадали, що вам потрібно б прорідити моркву. Добре. Спочатку розберемося, чи потрібне нам це проріджування. Якщо ви сіяли моркву на паперовій стрічці або розкладали в борозни з потрібним інтервалом (як мінімум 2 см), то й проріджувати вам нема чого. Якщо ж ви сіяли по-старинці, то вам обов'язково доведеться прорідити посіви, тому що розумного врожаю ви не дочекаєтеся.


Чи потрібний торф як добриво

— 10 червня 2015 —

Торфу садівники намагаються придбати якнайбільше. Відразу ж розсипають на грядках, під деревами, кущами, і, заспокоєні, чекають урожаю, який, по ідеї, має підскочити до неймовірних розмірів. Користі від цього, як правило, не буває. І ось чому.


Як позбутися колорадського жука. Народні способи боротьби

— 10 червня 2015 —

Мабуть, для картоплі немає більш злісного шкідника, чим колорадський жук. Цей ненажерливий шкідник здатний доставити масу турбот городникам, а при неналежній з ним боротьбі може повністю знищити всі посадки картоплі. 


Жовтіє листя на полуниці

— 3 червня 2015 —

Незважаючи на те, що полуниця (садова суниця) - ягода досить невибаглива у вирощуванні, все-таки й вона може доставити турбот городнику. Зокрема, найпоширенішою проблемою при вирощуванні полуниці є зміна кольору полуничного листя із зеленого, на більш світлий, а в окремих випадках лист може стати практично жовтим. Так чому ж жовтіє листя полуниці?


Городу знадобиться: сода, cіль і гірчиця

— 3 червня 2015 —

Справжні садівники, городники, дачники завжди знайдуть вихід з будь-якої ситуації. Здавалося б, ну що може робити дачник у продуктовому відділі магазина? Звичайно, прийшов за продуктами, подумаєте ви. І будете праві... або майже праві. Тому що досвідчені городники ходять у продуктовий магазин не тільки для себе, але й... для саду.


Полив і підживлення картоплі

— 3 червня 2015 —

Догляд за картоплею полягає в поливі картопляних грядок, що проводять 2-3 рази за весь період залежно від погодних умов. 


Боротьба з павутинним кліщем на баклажанах

— 3 червня 2015 —

Мабуть, головним ворогів баклажанів, або як їх ще називають синенькі, є колорадський жук, що віддає перевагу листям баклажана навіть основному своєму меню - картопляним кущам. Однак не меншу шкоду рослинам наносить малюсінька, але досить ненажерлива комаха - павутинний кліщ.


Перець солодкий, перець гіркий: відстань між грядками

— 3 червня 2015 —

Багато дачників намагаються на своєму городі розмістити якнайбільше різних овочевих культур. Хочеться мати й болгарський перець, і гіркий. А багато хто говорить, що саджати їх поруч не можна. От багато хто й мучається питаннями: на якій відстані один від одного саджати гіркий і солодкий перець, чи можливе перезапилення перців, як вибрати потрібну відстань між солодким і гірким перцем, щоб не зіпсувався смак плодів?


Горох усе літо

— 27 травня 2015 —

Таку овочеву культуру, як горох, можна зустріти практично на кожному городі. Але, що ми знаємо про неї? Те, що вона належить до бобових, має властивість акумулювати на своїх бульбочках азот, любить чіплятися вусиками за опори... І, мабуть, усе! Однак культура ця не настільки примітивна, як здається на перший погляд, і тому її варто не тільки вирощувати, але й експериментувати з нею.


Як поквапити білокачанну капусту

— 27 травня 2015 —

Як і будь-яка овочева культура, білокачанна капуста має свої секрети, і стосуються вони не тільки правильних строків посадки, норм поливу та захисту рослин від шкідників, але правил, що дозволяють зібрати гарний урожай у більш ранній термін. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс