Сад-город

Ожина на садовій ділянці

— 31 липня 2013 —

Ожина - культура відносно нова. У культуру вона була введена Мічуріним, який вважав ожину винятково перспективною і виступав за широке її впровадження у виробництво й вирощування на присадибних ділянках. 


Техніка безпеки на городі

— 25 липня 2013 —

Тим, у кого є дача, не потрібний абонемент у фітнес-центр, у них і так щоденний агрофітнес. Однак, працюючи на своїх сотках, важливо пам'ятати про обережність, щоб не спровокувати загострення  старих  хвороб.


Більше уваги поверхневому шару грунту

— 25 липня 2013 —

«Навіщо рихлити - тривожити поверхневий шар ґрунту? - дивується деякий садівник-городник. - Адже це захисний шар ґрунту, а ми його порушуємо.» А от вчені-агрономи рекомендують і наполягають на цьому агрозаході та навіть називають його «сухим поливом». Чому? Вникнемо в суть справи.


Редька – унікальний коренеплід

— 25 липня 2013 —

У наших городах вона несправедливо займає скромне місце. Коренеплоди редьки цінуються за високий вміст специфічної (редькової) ефірної олії, мінеральних солей, вітаміну С та інших бактерицидних речовин. У ній удвічі більше сухих речовин, чим у редисі, багато цукру і білка.


Цибуля і часник - збирання та зберігання

— 25 липня 2013 —

Тривале зберігання часнику та ріпчастої цибулі, як і зберігання капусти, дуже непросте завдання. І вирішувати його починають задовго до збору врожаю - у процесі вибору сорту для посадки.


Найнадійніший спосіб перемогти фітофтору на томатах

— 25 липня 2013 —

Найчастіше хвороба з'являється на верхівках пагонів. На них стають добре помітними темно-коричневі смуги. У вогку погоду уражені ділянки гниють, у суху - засихають. З'являються бурі фітофторозні плями і на плодах. Вони ростуть як вшир, так і вглиб.


Правильний полив - секрет успіху

— 17 липня 2013 —

Полив рослин, здається, що немає нічого простішого. Лий воду зі шланга на грядку - от і вся наука, але це далеко не так. І тут, як у будь-якій справі, є свої тонкості та секрети.


Літня стрижка винограду

— 17 липня 2013 —

Прищіпка пагонів робиться перед цвітінням, щоб створити тимчасовий надлишок живильних речовин у гронах. Через це запилення проходить вдаліше і грона менше скидають зав'язі.


Збирання та зберігання озимого часнику

— 17 липня 2013 —

Озимий часник збирають, як тільки пожовкне і частково підсохне листя, а залишені стрілки розпрямляться. Не можна допускати повного висихання бадилля, тому що воно легко відривається, а цибулина розпадається на зубки. Такий часник не придатний для тривалого зберігання.


Якщо цукіні дають мало плодів...

— 17 липня 2013 —

Майже всі вважають, що головні запильники в саду - бджоли. Це зовсім не так. Наявність пасіки поруч підвищує врожай, але головні «трудівники» найчастіше - не зовсім приємні мешканці саду.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс