Сад-город

Ревінь - не лопух!

— 16 липня 2014 —

Коли ми говоримо «ревінь», то відразу згадуємо могутні красиві рослини, які, практично незатребувані, сиротливо стирчать на наших городах. Ревінь – багатолітник із сімейства гречаних. Надземні частини рослини на зиму відмирають, а навесні всі органи знову розвиваються із бруньок.


Грибки й бактерії

— 16 липня 2014 —

Усе живе на Землі підрозділяється надвоє: тварини й рослини. І ті, і інші хворіють. Хвороби рослин викликають організми, яких Карл Лінней, великий і перший класифікатор живого миру, виділив в особливу групу грибів, що мають деякі загальні для рослин і тварин властивості й паразитуючи на рослинах, викликають їх захворювання, загибель, розкладання й зникнення.


Червнева турбота - до гарного врожаю

— 28 травня 2014 —

У червні збирають перший урожай. З'являються скоростиглі зелені культури: кріп, шпинат, салат, крес-салат, щавель, цибуля-батун, шніт-цибуля, черемша, медунка та інші. Місця, що звільняють з-під них, займають середньостиглими сортами капусти, ріпою, редькою або повторно висівають редис, салат, шпинат. У цьому місяці висаджують у ґрунт і розсаду теплолюбних рослин - динь, кавунів, баклажанів, кабачків, помідорів, а також провадять пізній посів огірків.


Цибуля, від якої не плачуть

— 28 травня 2014 —

Дуже багато хто вважає, що цибуля існує тільки у двох видах: ріпчаста і зелена. Тим часом видів цибулі існує безліч, і один з найбільш улюблених гурманами - цибуля-порей. Найбільш цінна та смачна її частина - помилкове стебло, так звана ніжка. Але ось виростити «ніжки» товстими, білими та м'ясистими вдається далеко не всім городникам.


Саморобний зручний і ефективний поливальник

— 21 травня 2014 —

Одна зі складових гарного врожаю - це полив. І не дивно, адже плоди й овочі складаються на 60-96% з води. Вода рослинам потрібна у великих кількостях. Наприклад, для утворення одного кілограма плодів яблуня пропускає через себе 50-75 літрів води. А на створення 100-200 кг?.. Стає зрозуміло, що при недоліку вологи різко знижується врожайність.


У винограду вимагають догляду стебло, бруньки та навіть корені

— 21 травня 2014 —

Цінність винограду визначається насамперед удалим сполученням смакових якостей плодів і їх живильними та дієтичними властивостями.


Садок пряних трав: ароматна прикраса дачної ділянки

— 14 травня 2014 —

Пряні трави - не тільки постачальники ароматної вітамінної зелені до вашого столу, але й справжня прикраса вашого саду. Особливо якщо врахувати, що вони «стартують» ранно навесні одні з перших, коли на ділянці ще майже немає зелені.


Вирощування ранніх кабачків – насінням або розсадою

— 7 травня 2014 —

Овоч, що не вимагає особливого догляду, але подобається дуже багатьом. Особливо цінується кабачок дієтологами - він низькокалорійний і дуже корисний. Його завезли в наші краї з північної Мексики, де в їжу вживали тільки насіння. У Європу він потрапив на початку 16 століття та вирощувався спочатку в ботанічних садах.


Перше підживлення винограду

— 7 травня 2014 —

Якщо заклали добрива під виноград до посадки, то цих живильних речовин кущам вистачить на 3-4 роки. Але до моменту вступу винограду в плодоносіння запаси виснажуються. Та й потреби виноградних кущів зростають. Тому тепер виконують підживлення малими дозами.


Цвітна капуста: секрети успішного вирощування

— 29 квітня 2014 —

Це одна з найсмачніших, найкорисніших та найцінніших за вмістом живильних речовин культура. Цвітна капуста багата білками, вуглеводами, мінеральними солями фосфору, кальцію та магнію, а за вмістом вітамінів А, В і С вона знаходиться в числі лідерів серед овочів. Легко засвоюється і є дієтичним продуктом. У ній також містяться залізо, кобальт, магній, йод. На сьогодні існує досить багато сортів цвітної капусти. В умовах українського клімату можна з успіхом вирощувати такі сорти, як Скороспілка, Сноуболл, Мовір, Гарантія, Рання Грибівська.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс