Сад-город

Рукола - смак Середземномор'я на вашій грядці

— 8 червня 2016 —

Рукола - вона ж індау, вона ж ерука, рокет і гусеничник. Ця пряна зелень завжди була популярна. Адже смак гірчиці, горіха й перцю просто не міг залишитися непоміченим.


Малинове дерево: незвичайний спосіб формування і вирощування малини

— 1 червня 2016 —

Збирати врожай штамбової малини одне задоволення, кущі виростають високими, практично не хворіють, і мають високу врожайність. Ми розповімо про переваги малинового дерева, сорти, правила вирощування, обрізку і формування штамбової форми.


Перець вижене попелицю з вашого городу

— 1 червня 2016 —

Деякі з нас спочатку і не помічають, що рослини іноді стають "зеленішими" чим звичайно. Придивіться, можливо на ваших рослинах оселилася попелиця, що почуває себе на них як у себе вдома. Якщо це так, то необхідно терміново приймати міри!


Баклажани: секрети відмінного врожаю

— 25 травня 2016 —

Вирощування баклажанів у багатьох моментах схоже з доглядом за томатами, хоча і є ряд відмінностей.


Скляниця на смородині

— 25 травня 2016 —

Зрізуєш навесні або восени гілку на смородині і бачиш, що вся серцевина в неї чорна. Справа погана, на ділянці завелася смородинна скляниця - шкідник потайливий і практично непереможний.


Рідке "зелене добриво" для овочів і квітів

— 25 травня 2016 —

Це добриво застосовується для всіх видів культурних рослин. Воно, як і всі біологічні підживлення, багате азотом та іншими корисними елементами. Рецептів готування рідкого добрива із зелених рослин багато. Ось деякі з них.


Зелене живцювання чорної смородини

— 18 травня 2016 —

Майже гарантовано, що всі зелені живці чорної смородини вкоріняться, якщо  виконувати наступну технологію.


Захист винограду: базова схема обробок від хвороб і шкідників

— 18 травня 2016 —

Дуже часто любителі винограду задають приблизно таке питання: "Чим можна обробити виноград?" Питання не зовсім правильне. Якщо не вдаватися в подробиці, то відповісти можна так: необхідно дотримуватися певної схеми обробки - і тоді виноград буде захищений навіть у найбільш несприятливих погодних умовах і посилання на міфічні "кислотні дощі" будуть недоречними. Розглянемо цю схему.


Скручується листя помідорів: що робити?

— 18 травня 2016 —

Листя помідорів скручується назовні або всередину з різних причин. Розібратися, чому це відбувається і що з цим робити, необхідно швидко. Рослини з закрученим листям фотосинтезують з меншою інтенсивністю, недоодержують живлення і, як наслідок, втрачають урожайність.


Йод, зеленка, крейда - відмінний захист для саду й городу від шкідників і хвороб

— 11 травня 2016 —

Сучасні препарати для захисту рослин не завжди виявляються під рукою в потрібний момент. Та й урожай, що дозріває, не можна обробляти хімічними засобами. Виручать підручні матеріали.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс