Сад-город

Брюссельська капуста: вирощуємо смачний і цілющий овоч

— 16 травня 2018 —

Брюссельська капуста - овоч унікальний і знайомий не кожному, але за своїми смаковими якостями і цілющими властивостями не поступається іншим видам капусти, а в чомусь і перевершує їх. Багатьох садівників аматорів цікавить питання вирощування цього овочу на своїх грядках.


Вирощування квасолі: сорти, посадка й догляд

— 16 травня 2018 —

Квасоля дивує різноманітністю видів, різновидів, сортів. Одні сорти квасолі вирощують до зрілості зерна, лущать його й сушать, інші - до утворення лопаток із зеленим насінням, які використовують у їжу. Називається ця квасоля спаржевою, або овочевою. В овочевої квасолі набагато більше сортів, чим у зернової, причому більшість з них можна вирощувати на грядках без опор, вона дозріває набагато раніше, чим зернова, її можна сіяти в кілька строків і одержувати врожай лопаток усе літо. І в цьому її принадність.


Підживлення полуниці аміачною селітрою

— 8 травня 2018 —

Щоб одержувати кожний сезон високий урожай полуниці, потрібно регулярно проводити підживлення ґрунту. Рослина висаджується в попередньо удобрений ґрунт, що містить перегній або компост. Молоді кущі не мають потреби в підживленні аміачною селітрою, оскільки при перенасиченні ґрунту азотом існує ризик гниття ягід. Заходи щодо підживлення рекомендується проводити тільки для дворічних кущів полуниці. 


Особливості бурякових посадок

— 2 травня 2018 —

Сьогоднішній наш асортимент овочевих відділів магазинів досить і досить великий. Однак найбільшу перевагу покупці віддають не буряку, а іншим культурам - капусті, картоплі, моркві. А даремно, буряк дуже корисний. Медики стверджують, що включення буряка в раціон знизить ризик серцево-судинних захворювань і гіпертонії.


Аміачна селітра: характеристика і властивості

— 2 травня 2018 —

Одним з найбільш часто застосовуваних добрив у садівничій діяльності є аміачна селітра, яка включає у своєму складі головний живильний елемент – азот, який забезпечує нормальний розвиток будь-якої овочевої або плодової культури. У випадку нестачі вмісту азоту в ґрунті врожайність рослин помітно скорочується.


Як доглядати за ягідними культурами

— 25 квітня 2018 —

Смородина, аґрус, а також малина особливо потребують гарного догляду серед усіх плодово-ягідних культур.  Від цього залежить тривалість життя кущів та їх урожайність.


Земля – як пух! Чим рихлити грядки

— 25 квітня 2018 —

Щоб посіяти насіння або посадити розсаду, грубо скопану землю треба розпушити й розрівняти. А чим?


Цвітна капуста й броколі – найсмачніші «квіти»

— 18 квітня 2018 —

Якщо у кочанної капусти ми вживаємо в їжу листя, у капусти кольрабі - видозмінене стебло, то у цих двох схожих капуст - суцвіття. Англійці називають цвітну капусту найпрактичнішою квіткою.


Посадка цибулі навесні: на головку, на перо

— 16 квітня 2018 —

Якщо навесні посіяти насіння цибулі, то до кінця літа отримуємо невеликі цибулинки, що називаються сівком. І тільки на наступний рік, якщо посадити цибулю-сівок навесні, в серпні можна буде зібрати повноцінні цибулини. Плоди що виростуть можуть бути великими, досягаючи ваги до 0,5 кг, середніми, до 0,1 кг і маленькими, до 0,05 кг. Результат врожайності залежить від декількох факторів: сорту рослини, родючості грунту, природних умов і поливу.


Як і коли необхідно відкрити виноград після зими

— 4 квітня 2018 —

З приходом першого тепла багато малодосвідчених і починаючих виноградарів починають роздумувати про те, коли ж варто відкривати виноград. Необхідно не тільки знати, коли знімати вкриття з виноградних кущів після зимового періоду, але і які заходи над ними в першу чергу потрібно здійснювати.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс