Сад-город

Жовтень у саду і на городі

— 3 жовтня 2020 —

Осінні роботи у саду і на городі вимагають не меншої уваги і сил, ніж в інші сезони. Особливо це важливо, тому що час летить швидко, холоди настають...


Осінній посів сидератів

— 25 вересня 2020 —

Бич починаючих дачників – швидке зниження структури й родючості ґрунту. Морква й буряк стають несмачними, томати все частіше хворіють і знижують урожай і якість плодів, цибуля узимку загниває і так далі.


Обов’язкові роботи в городі восени: агроном рекомендує

— 25 вересня 2020 —

Починаючи з кінця серпня городники повинні не тільки опікуватися про збирання й збереження врожаю, але й про те, як підготувати ділянку до наступного сезону. Адже від цього багато в чому залежить, чи вдасться в прийдешньому році одержати багатий урожай. Розповідаємо, на що звернути увагу в першу чергу, а що можна й відкласти.


Що таке штамбова смородина

— 20 вересня 2020 —

Штамбова смородина— це сучасний декоративний спосіб вирощування рослини. Штамбом називають частину стовбура на дереві або кущі, яка починається від кореневої шийки до розгалуження крони нижнього ярусу. Штамбову смородину може бути отримано трьома способами: готові саджанці для посадки, отримання штамба з дорослого куща смородини шляхом обрізки і за допомогою щеплення. У вигляді штамба рослина схожа на мініатюрне дерево, що виглядає досить естетично.


7 способів підвищення родючості ґрунту

— 11 вересня 2020 —

Ґрунт називається родючим, якщо в ньому перебуває необхідна для рослин кількість поживних речовин. Якщо врожайність грядок поступово знижується, а посаджені рослини часто хворіють або виглядають не зовсім правильно, швидше за все причина в зниженні родючості ґрунту. Що можна зробити?


А ви впевнені, що висаджуєте плодові й хвойні дерева в правильну пору року?

— 11 вересня 2020 —

Хтось уважає, що плодові, хвойні дерева краще висаджувати восени. Деякі дотримуються точки зору, що ідеальною порою для посадки саджанців є весна. Насправді кращого часу для посадки не існує. Різниця полягає в погоді, що не збігається рік у рік у ту саму пору, ґрунту, що відрізняється в різних місцях, ну й самих саджанцях, що володіють власними особливостями.


Гарбуз: збирання й зберігання

— 11 вересня 2020 —

Гарбуз — гарний дієтичний продукт, джерело ніжної клітковини, пектинових речовин і солей калію. Він наповнений антиоксидантами й каротиноїдами, які в нашому організмі перетворяться у вітамін А.


Чому молоді дерева дають слабкий приріст - причини та вирішення

— 3 вересня 2020 —

Після весняної посадки саджанців ми з нетерпінням чекаємо, коли почнуть розпускатися бруньки, розгортатиметься листя, а потім чекаємо хорошого приросту. Посаджені восени саджанці навесні мають особливо сильно і швидко додавати у рості. Але іноді молоді деревця ніби не хочуть прокидатися, або розвиваються явно повільніше за інших.


Яка картопля краще зберігається - дрібна чи велика?

— 3 вересня 2020 —

Великі бульби, як правило, дозрівають раніше, тому до моменту збирання мають товщу шкірку й краще зберігаються. Дрібні часто бувають незрілими, шкірка їх швидше ушкоджується і тому вони гірше зберігаються.


Тирса для великого врожаю

— 3 вересня 2020 —

Багато дачників використовують на своїх присадибних ділянках соснові або деревні відходи. Вони можуть стати як органічним добривом, так і захисною підстилкою для плодів. Але, незважаючи на це, регулярно виникають суперечки про те, що таке тирса в городі, користь або шкода від неї для рослин? Способів застосування тирси безліч. Її змішують із компостом, використовують для мульчування, пророщують насіння. Але в кожному випадку є свої секрети.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс