Сад-город

Копати чи не копати?

— 16 жовтня 2013 —

У багатьох садівників-городників на цей рахунок немає ніяких сумнівів: осінь прийшла, треба ділянку в зиму перекопати, і якнайглибше. Запитайте: «Навіщо?» - здивуються. Розкажуть про бур'яни, про личинки і лялечки шкідників, які разом із шаром землі опиняться нагорі та взимку вимерзнуть.


Хрін на дачній ділянці

— 9 жовтня 2013 —

Городній хрін - багаторічна рослина з товстими, сильно розвиненими кореневищами і великим довгастим листям. Рослина холодостійка, добре перезимовує в ґрунті, рідко дає насіння, тому розмножують його переважно вегетативним способом - діленням кореневищ.


Навіщо потрібний сучок заміщення

— 9 жовтня 2013 —

Тим, хто робить обрізку винограду, у довідковій літературі обов'язково потрапляла інформація про необхідність залишити сучок заміщення на плодовій ланці. На сучку заміщення звичайно вирощують два пагони: плодоносіння і заміщення. Для цього сучок підрізають на три вічка, а краще - на чотири або навіть п'ять. Надто рідко на сучку виростають сильні пагони.


Як узимку зберегти врожай яблук і груш

— 9 жовтня 2013 —

Як часто ми зазнаємо розчарування, коли, виростивши та уклавши на зберігання врожай найсмачніших ненітратних яблук, через деякий час виявляємо згнилі плоди. Розглянемо деякі методи збереження врожаю яблук.


Сівозміна на дачі. Давайте грунту набратися сил

— 9 жовтня 2013 —

Обробляючи ті самі культури на тому самому місці, господарі переконуються, що врожай з кожним роком зменшується. Це явище отримало назву ґрунтовтома. Досвід показує, що зняти його не можна навіть високою агротехнікою. Внесення мінеральних і органічних добрив, а також обробка ґрунту при беззмінних посівах лише частково відновлюють його родючість.


Вибір саджанців плодових дерев

— 2 жовтня 2013 —

«Від поганого насіння не чекай доброго племені» - говорить народна приказка. І це цілком вірно. Адже майбутній урожай цілковито залежить від якості посадкового матеріалу, і якщо ви вирішили купити саджанці плодових дерев або кущів, то зробити це потрібно вміло. Адже дуже часто буває так, що покупець не має ніякого уявлення про те, що він збирається купити.


Закриття тепличного сезону

— 2 жовтня 2013 —

Літо пішло в минуле, і тепер ми можемо підвести підсумки. Хтось скаже, що нині теплиці себе не виправдали, у когось - навпроти, огірки, томати та перець на відкритих грядках згоріли, а в тіні тепличної покрівлі більш-менш благополучно плодоносили.


Саджаємо лісові гриби

— 2 жовтня 2013 —

Ви любите грибне полювання? Любіть собі на здоров'я, тільки їздити в ліс для цього зовсім не обов'язково: справжні лісові гриби прекрасно ростуть на дачі! Як їх правильно посадити, піде мова в цій статті.


Осінні посадки дерев і кущів: про тонкості та нюанси

— 2 жовтня 2013 —

Осінні посадки дерев і кущів мають свою специфіку. Ігноруючи цю специфіку, можна наробити чимало лиха. Сьогодні ми нагадуємо вам кілька важливих правил вирощування та посадки дерев і кущів, виконання яких дозволить уникнути типових осінніх помилок.


Обрізка малини

— 25 вересня 2013 —

Малина - найдорожча і популярна ягода на ринку, вона цілком може окупити всі  витрати на дачу. Потрібно лише виконати для неї кілька агротехнічних знаків уваги, а не ростити як бур'ян.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс