Сад-город

Чудовий серпень

— 7 серпня 2013 —

Ранки свіжі, дні щедрі, вечори запашні від запаху нічної фіалки. Нудьгувати на дачі ніколи. Прийшов час абрикосів, персиків, слив і ранніх яблук, а крім того, саме зараз самий час подбати і про врожай майбутнього року.


З любов'ю до сонячної ягоди. Ефективні методи підвищення врожайності винограду

— 7 серпня 2013 —

Обламування зелених пагонів - найбільш важливе з усіх зелених операцій, тому що дозволяє виправити помилки при обрізці, дає можливість правильно навантажити кущ урожаєм, підтримувати прийняте формування куща.


Чорна малина

— 31 липня 2013 —

За врожайністю чорна малина перевершує багато сортів звичайної малини. Під час дозрівання вона є винятково декоративною, її кущі буквально знизу доверху посипані гронами чорних блискучих ягід.


Чого не вистачає томатам?

— 31 липня 2013 —

Ґрунт для томатів повинен бути добре заправлений добривами, але не надмірно. Якщо навесні удобрити грядки свіжим гноєм, кущ пишно розростеться, а зав'язі майже не будуть розвиватися. Доведеться посадити помідори "на дієту": підсушити повітря та ґрунт, прибрати частину листя, провести кореневе та позакореневе підживлення добривами (фосфорними).


Щоб бути завжди з капустою

— 31 липня 2013 —

Багато рослин можна висаджувати так званим східчастим методом - зі зміщенням нових посадок на 10-15 днів. Так можна вирощувати квасолю. Правда, повторні посадки збирають в основному на лопатку. Повністю визріти врожай на них не встигає. Зовсім інша справа - капуста. Багато сортів білокачанної можна посадити по кілька разів, броколі ж взагалі - майже шість разів за сезон.


Як і коли пересаджувати садову суницю?

— 31 липня 2013 —

Садова суниця, або полуниця, як її частіше називають, на одному місці не буде давати гарного врожаю. Через три, максимум чотири роки, плантація вироджується, ягоди дрібніють, накопичуються хвороби, і, щоб не залишитися без корисних ароматних ягід, потрібно закладати нові посадки. 


Ожина на садовій ділянці

— 31 липня 2013 —

Ожина - культура відносно нова. У культуру вона була введена Мічуріним, який вважав ожину винятково перспективною і виступав за широке її впровадження у виробництво й вирощування на присадибних ділянках. 


Техніка безпеки на городі

— 25 липня 2013 —

Тим, у кого є дача, не потрібний абонемент у фітнес-центр, у них і так щоденний агрофітнес. Однак, працюючи на своїх сотках, важливо пам'ятати про обережність, щоб не спровокувати загострення  старих  хвороб.


Більше уваги поверхневому шару грунту

— 25 липня 2013 —

«Навіщо рихлити - тривожити поверхневий шар ґрунту? - дивується деякий садівник-городник. - Адже це захисний шар ґрунту, а ми його порушуємо.» А от вчені-агрономи рекомендують і наполягають на цьому агрозаході та навіть називають його «сухим поливом». Чому? Вникнемо в суть справи.


Редька – унікальний коренеплід

— 25 липня 2013 —

У наших городах вона несправедливо займає скромне місце. Коренеплоди редьки цінуються за високий вміст специфічної (редькової) ефірної олії, мінеральних солей, вітаміну С та інших бактерицидних речовин. У ній удвічі більше сухих речовин, чим у редисі, багато цукру і білка.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс