Сад-город

Ранні томати: вирощування розсади

— 14 березня 2018 —

Розсаду томатів краще вирощувати самим, оскільки немає ніякої гарантії, що на ринку купиш розсаду саме того сорту, який улаштовує. На жаль, ринок є ринок. До того ж, ціни на розсаду з кожним роком усе вище, і немає ніякої надії, що цього року вона буде дешевше торішньої. Крім того, посадковий матеріал часто прив'ялий, земля з нього обтряслася, а при цьому рослина втрачає до 80-85 відсотків кореневої системи. Про ранній урожай у такому випадку не може бути й мови.


Лікуємо «утомлений» ґрунт

— 14 березня 2018 —

У саду від ґрунтовтоми, виявляється, можуть страждати не тільки овочі, але й плодові культури. Як вважають учені, причина «утоми» - у накопиченні в ґрунті продуктів напіврозпаду рослинних залишків: листя, дрібних гілок, плодів, а після корчування дерев ще й великого коріння.


Підготовка теплиці до сезону посадок

— 7 березня 2018 —

Ті, хто подбав про установку теплиць на своїх ділянках, уже скоро почнуть висаджувати в ці теплі городи найрізніші культури. Але треба робити все по черзі!


Хвороба чорна ніжка у розсади

— 6 березня 2018 —

Хвороба чорна ніжка – це просторічна назва гнилі кореневої шийки сіянців. Найчастіше вона зустрічається у розсади томатів, перцю, баклажанів, огірків, капусти, редису, салату, а також у петунії та інших квітів. Виникає раптово і швидко поширюється по всіх без винятку рослинах. Це пов'язане з етиологією захворювання. Збудник - грибок. Боротьба з чорною ніжкою у розсади повинна здійснюватися вчасно. А як це зробити - ви дізнаєтеся з цієї статті.


Що потрібно робити щоб розсада не витягалася

— 6 березня 2018 —

Посівна у багатьох городників уже почалася, у розсадні ящики висіяне ретельно відібране насіння й усі чекають появи маленьких міцних сходів.


Застосування добрив по снігу

— 6 березня 2018 —

Досить часто садівники задаються питанням — а що якщо внести деякі добрива у весняний період ще по снігу? Просто розкидати їх поверх сніжного покриву, щоб вони потім пішли в землю разом з поталою водою. Давайте розглянемо цю можливість докладніше.


6 секретів вирощування здорової розсади

— 28 лютого 2018 —

Перш ніж улаштовувати дачну ділянку на підвіконні потрібно відсортувати насіння по датах посіву. Різні сорти й гібриди, наприклад, овочевих культур відрізняються за строками дозрівання плодів, тому і саджати їх треба в певний час. Томати, перці, баклажани, альпійську суницю, ротики, однолітні айстри та інші рослини потрібно вирощувати через розсаду.


Коли в Україну прийде справжня весна

— 28 лютого 2018 —

Недавно харківський бабак Тимка напророкував Україні настання ранньої весни, а значить і стабільно високі температури, починаючи вже з березня. Однак синоптики не настільки оптимістичні і запевняють, що перемінити теплі пуховики на легкі пальто українці зможуть не так скоро, як хотілося б. Якою буде погода до кінця календарної зими і які сюрпризи вона готує українцям у перший весняний місяць?


Секрети посадки чорної смородини

— 22 лютого 2018 —

Ягоди чорної смородини – це комора вітамінів, органічних кислот, необхідних організму людини, мікро- і макроелементів. Про це знає кожний дачник. Але не всі знають, як правильно посадити цю цінну рослину, щоб вона радувала багатим урожаєм. Які ж особливості посадки кущів смородини?


Стимулятори росту для рослин

— 21 лютого 2018 —

Щоб рослини росли сильними і здоровими потрібно «небагато»: родючий ґрунт, чисті вода й повітря, а так само перебування на своїй «історичній батьківщині». Цього практично неможливо добитися на своїй ділянці. На щастя, учені винайшли засоби, що допомагають компенсувати недоліки того або іншого фактора.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс