Сад-город

Очищення і побілка дерев восени

— 23 жовтня 2013 —

Осінні роботи в саду - це справжнє завершення сезону. Але вас чекає не тільки збір урожаю, утеплення рослин і удобрення ґрунту, але й захист саду - чищення та побілка дерев, які і наступного року повинні залишатися сильними і здоровими.


Про вирощування озимого часнику

— 23 жовтня 2013 —

Вирощуючи часник, потрібно запам'ятати головні фактори, котрі впливають на успішність ваших зусиль: по-перше, завжди купуйте якісний посадковий матеріал, по-друге, правильно готуйте ґрунт для посадки. А у випадку вирощування озимого часнику, особливу увагу зверніть на строки посадки, зазвичай це роблять за 40-50 днів до настання стійких холодів. 


Маленькі хитрості садових щеплень

— 23 жовтня 2013 —

Щоб закласти сад, можна, звичайно, купити  саджанці. Але краще все-таки самому  навчитися вирощувати і прищеплювати плодові дерева. Це не так  складно, було б бажання. У першу чергу, треба знати: куди, де і чим прищеплювати. 


Зберігання винограду

— 16 жовтня 2013 —

Виноград у свіжому вигляді можна споживати протягом усієї зими.


Готуємося до зими

— 16 жовтня 2013 —

.


Карликовий сад на дачі: переваги та недоліки

— 16 жовтня 2013 —

В останні роки, карликові дерева отримали небачене визнання, і тепер широко використовуються не тільки у фермерському садівництві, але й на приватних дачних ділянках. Причиною тому є ряд переваг, завдяки яким карликові сади мають особливу агротехніку і можуть давати гарний урожай.


Діагностика по... осінньому листю!

— 16 жовтня 2013 —

Багато хто вважає осінь найкрасивішим сезоном за «багрець і золото» лісів, садів і парків. Але «золота осінь» не тільки зачаровує - вона допомагає... провести діагностику загального стану плодових дерев. 


Доглядаємо за садом

— 16 жовтня 2013 —

Більшість власників дачних ділянок виділяють достатню площу під плодові дерева різних культур і сортів. Отриманий з них урожай за своїми якостями значно перевершує покупні плоди. 


Копати чи не копати?

— 16 жовтня 2013 —

У багатьох садівників-городників на цей рахунок немає ніяких сумнівів: осінь прийшла, треба ділянку в зиму перекопати, і якнайглибше. Запитайте: «Навіщо?» - здивуються. Розкажуть про бур'яни, про личинки і лялечки шкідників, які разом із шаром землі опиняться нагорі та взимку вимерзнуть.


Хрін на дачній ділянці

— 9 жовтня 2013 —

Городній хрін - багаторічна рослина з товстими, сильно розвиненими кореневищами і великим довгастим листям. Рослина холодостійка, добре перезимовує в ґрунті, рідко дає насіння, тому розмножують його переважно вегетативним способом - діленням кореневищ.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс